Kenan İmirzalıoğlu


Sinem Kobal'a 150 bin liralık jest! Ünlü aktör Kenan İmirzalıoğlu ile 2016 yılında Cunda Adası'nda gerçekleşen törenle evlenen Sinem Kobal'ın önceki hafta 4 aylık hamile olduğu ortaya çıkmıştı. İmirzalıoğlu, eşine annelik hediyesi olarak 150 bin TL'lik jest yaptı.
Hande Ataizi Kenan İmirzalıoğlu'nu hiç yetenekli bulmuyor Hande Ataizi, şu sıralar 'Alef'te oynayan Kenan İmirzalıoğlu ile ilgili, "Onu hiç yetenekli bulmuyorum. Sokaktan geçen bir adamı alıp onun yerine koy, o adam daha iyi oynar" dedi.
O roller ilk kimlere teklif edildi? Dizilerdeki karakterleri canlandıran oyuncularla bağdaştırsak da aslında bu rollerin başta bambaşka isimlere teklif edildiğini biliyor muydunuz?
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun planı ortaya çıktı! Örnek evlilikleriyle hayranlık uyandıran Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu şimdilerde bebek heyecanı yaşıyor...
Kenan İmirzalıoğlu: "Baba diyeceğini sanmıyorum" Yakışıklı aktör Kenan İmirzalıoğlu, önceki akşam atv'de ekrana gelen 'Kim Milyoner Olmak İster?'i sunarken gülümseten bir itirafta bulundu.
Sinem Kobal mutluluktan gözyaşlarına boğuldu Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftinin bir bebek sahibi olacağı haberi milyonları sevince boğdu.
Kenan İmirzalıoğlu: "Kızımız için heyecanlıyız" Kenan İmirzalıoğlu, babalık heyecanına daha fazla dayanamadı, eşi Sinem Kobal'ın kız bebek beklediği haberini gazetecilerle paylaştı.