Kenan İmirzalıoğlu


Sinem Kobal'dan yaz pozları Ünlü oyuncu Sinem Kobal, eşi Kenan İmirzalıoğlu ve kızı Lalin'le birlikte tatil yapıyor. Kobal, tatilde ayna karşısında çektiği fotoğraflarını "Yaz" notuyla paylaştı.
Sinem Kobal'ın sahil paylaşımına beğeni yağdı Güzel oyuncu Sinem Kobal, eşi Kenan İmirzalıoğlu ve altı aylık kızları Lalin'le tatil sezonunu açtı.
Tatili yarıda kesen Kenan İmirzalıoğlu hastaneye koştu! Kenan İmirzalıoğlu eşi Sinem Kobal ve kızları Lalin’le olan tatilini yarıda bırakıp İstanbul’a dönmesi dikkat çekmişti.
Kenan İmirzalıoğlu'nun lüks alışverişi Sinem Kobal ile mutlu bir evliliği olan yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, önceki gün gittiği AVM'de basın mensuplarının objektiflerine takıldı.
Kenan İmirzalıoğlu 'Milyoner'liğin kitabını yazdı! ATV'de 'Milyoner' yarışmasıyla ekrana gelen yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu yatırımlarıyla 'Milyoner'liğin kitabını yazdı!
Sinem Kobal şapkayı taktı, keyfine baktı Pembe şapkasıyla ilgi odağı olan Sinem Kobal, önce yakışıklı eşiyle muhabirlere poz verdi ardından Instagram hesabından paylaşım yaptı.
Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal 1 milyon TL'ye 'Hayır' dedi Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile meslektaşı olan eşi Sinem Kobal, 2020 Ekim ayında ilk bebekleri Lalin'i kucaklarına almıştı.