Kenan İmirzalıoğlu


Kenan İmirzalıoğlu'ndan Sinem Kobal sorusuna kafa karıştıran yanıt
Kenan İmirzalıoğlu'ndan Sinem Kobal sorusuna kafa karıştıran yanıt Meslektaşı Sinem Kobal ile mutlu bir evliliği olan yakışıklı aktör Kenan İmirzalıoğlu'ndan kafa karıştıran sözler geldi.
Zehra Güneş Volkan Demirel'den yardım istedi
Zehra Güneş Volkan Demirel'den yardım istedi Milli voleybolcu Zehra Güneş, 29 Ekim özel bölümünde Kim Milyoner Olmak yarışmasına katıldı. Fenerbahçe ile ilgili sorulan soruya cevap veremeyen yıldız voleybolcu, telefonla joker hakkını kullanarak sarı-lacivertli kulübün efsane isimlerinden Volkan Demirel’i aradı.
Sinem Kobal: "Annelik bana güç verdi"
Sinem Kobal: "Annelik bana güç verdi" Ünlü oyuncu Sinem Kobal, yıllar sonra ilk kez "İbrahim Selim ile Bu Gece" programına konuk oldu. Ünlü isim, eşi Kenan İmirzalıoğlu ile nasıl tanıştıklarından bahsederken, "Görür görmez çarpıldığım biri" dedi.
Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın Lalin'i 3 yaşında
Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın Lalin'i 3 yaşında Oyuncu Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun büyük kızları Lalin, 3 yaşına girdi.
Sinem Kobal'ın Lalin paylaşımına beğeni yağdı
Sinem Kobal'ın Lalin paylaşımına beğeni yağdı Sinem Kobal'ın annesi Nuray Kobal büyük torunu Lalin'in yavru bir kediyle kurduğu dostluğa ait paylaşımıyla yürekleri ısıttı.
Kim Milyoner Olmak İster'de büyük ödül 5 milyon TL'ye çıktı!
Kim Milyoner Olmak İster'de büyük ödül 5 milyon TL'ye çıktı! Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu ‘Kim Milyoner Olmak İster’ 1 Milyon TL’lik büyük ödülünü verdikten sonra, bu sezona yeni para ağacıyla devam edecek ve en yüksek ödül 5 milyon TL olacak.
Rabia Birsen Güvercin doğru cevabı vererek milyoner oldu
Rabia Birsen Güvercin doğru cevabı vererek milyoner oldu Kim Milyoner Olmak İster’de bir kez daha 1 milyonluk soru heyecanı yaşandı.