Kenan İmirzalıoğlu


Sinem Kobal'ın siyah beyaz 'aşk'ı Kendisi gibi oyuncu olan Kenan İmirzalıoğlu ile evli olan Sinem Kobal, sosyal medyada aşka geldi. Eşiyle birlikte fotoğraf paylaşan Kobal'a yorum yağdı.
Kenan İmirzalıoğlu Sinem'i öve öve bitiremedi ATV'de ekranlara gelen 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmacısının sunucusu Kenan İmirzalıoğlu, yarışma esnasında evliliğe dair yaptığı açıklamalarda gündem oldu.
Kenan İmirzalıoğlu Etiler'i birbirine kattı! Yakışıklı aktör Kenan İmirzalıoğlu, Etiler'de 200 metrelik mesafeyi ters yönden geçmeye çalışınca adeta trafiğinin altını üstüne getirdi.
Kenan İmirzalıoğlu büyük heyecanını ilk kez paylaştı! Yakışıklı aktör Kenan İmirazlıoğlu, yakın arkadaşı olan ve aynı zamanda yeni dizisi 'Alef’inde de yönetmenliğini yapacak Emin Alper'in yönetmenliğini yaptığı "Kız Kardeşler" filminin özel gösterimine katıldı.
Kenan İmirzalıoğlu 'Kim Milyoner Olmak İster'e 'Merhaba' dedi ATV'de yayınlanan fenomen yarışma programı 'Kim Milyoner Olmak İster'in yeni sunucusu Kenan İmirzalıoğlu oldu.
Kenan İmirzalıoğlu cephesinden 2 sürpriz haber! Yakışıklı aktör Kenan İmirzalıoğlu ekrana çok sürpriz bir proje ile dönüyor. Kenan İmirzalıoğlu "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasında Murat Yıldırım'ın yerini aldı. İmirzalıoğlu aynı zamanda "Alef" dizisinde de baş rol olacak.
Kenan İmirzalıoğlu'na 'Milyoner' soruldu! Uzun süredir sevenlerinden uzak kalan başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu geride bıraktığımız gün İstinye'de objektiflere yansıdı.