Kenan İmirzalıoğlu


Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu karar aşamasında!
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu karar aşamasında! 2016'da nikâh masasına oturan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, 2020'de Lalin'i, 2022'nin mayıs ayında da ikinci çocukları Leyla'yı kucaklarına alarak büyük bir sevinç yaşamıştı.
Sinem Kobal'a sorulan o soruya Kenan İmirzalıoğlu müdahale etti!
Sinem Kobal'a sorulan o soruya Kenan İmirzalıoğlu müdahale etti! Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal önceki gün trafikte seyrederken görüntülendi.
Ezel Bayraktar ile Kenan İmirzalıoğlu telefonda ne konuştu?
Ezel Bayraktar ile Kenan İmirzalıoğlu telefonda ne konuştu? Kanser hastası yengesinin tedavi parasını alıp kaçan Ömer, adını Ezel Bayraktar olarak değiştirmişti.
Sinem Kobal gecelerde efkar dağıtmıştı, peri masalı sona mı eriyor?
Sinem Kobal gecelerde efkar dağıtmıştı, peri masalı sona mı eriyor? Sinem Kobal önceki günlerde yakın arkadaşları Edis, Cemre Kemer, Deniz Yükseler ve Gülşen Aybaba ile sabaha kadar eğlenmişti. Ertesi sabah görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu soruları geçiştirerek konuyu Kadir İnanır'a bağlayarak dikkat dağıtmıştı.
Kenan İmirzalıoğlu Kadir İnanır'ı kanatlarının altına aldı: "Kızdırmayın"
Kenan İmirzalıoğlu Kadir İnanır'ı kanatlarının altına aldı: "Kızdırmayın" Kadir İnanır'ın genç muhabirleri azarladığı görüntüler, Kenan İmirzalıoğlu'nun da radarına takıldı.
Açıkladı! Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu aynı dizide başrolü mü paylaşacak?
Açıkladı! Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu aynı dizide başrolü mü paylaşacak? Uzun süredir dizi setlerinden uzak olan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun aynı dizide başrolü paylaşacakları iddiası aldı başını gitti.
Ezel dizisi kadrosu geri döndü! İlk fragman geldi!
Ezel dizisi kadrosu geri döndü! İlk fragman geldi! Bir döneme damgasını vuran Ezel dizisi oyuncuları geri döndü. Hangi kanalda yayınlanıyor? İlk fragman geldi...