Kenan İmirzalıoğlu


'Alef'in yeni sezonunda hangi oyuncular rol alacak? İlk sezonunda Kenan İmirzalıoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın yer aldığı "Alef"in ikinci sezon hazırlıkları sürüyor.
Çağatay Ulusoy rekor ücretiyle zirveye yerleşti OGM Pictures ile dizi anlaşması yapan Çağatay Ulusoy’a rekor bir ücret verileceği ortaya çıktı.
Cüneyt Arkın'dan Burak Özçivit'e yorum yok! Yeşilçam'ın usta oyuncusu Cüneyt Arkın, kendisine Burak Özçivit'i soran muhabirlere Kenan İmirzalıoğlu diyerek yanıt verdi.
Ünlü oyuncuların bölüm başı ücretleri belli oldu! Dizilerin yeni sezon bölümleri yavaş yavaş yayınlanmaya başlarken başrol oyuncularının da bölüm başına aldıkları ücret belli oldu.
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun organik dünyası Oyuncu çift Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, kızları Lalin'in dünyaya gelmesinin ardından yaşamlarının büyük kısmını Marmaris'te geçirmeye başlamıştı.
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti pazarlık masasına oturdu! Mutlu evlilikleriyle örnek teşkil eden Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti pazarlık masasına oturdu.
Sinem Kobal'ın bilinmeyen Lalin kuralları! Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, 2016 yılında evlenmişti. Çiftin mutluluğu geçen yıl dünyaya gelen kızları Lalin ile daha da perçinlendi.