Kenan İmirzalıoğlu


Sinem-Kenan çiftine tebrik yağmuru Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal'ın bebek sevinci tüm dünyada yankı uyandırdı.
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'ndan müjdeli haber! Aktör Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Sinem Kobal'ın 4 aylık hamile olduğu ve bir kız çocuk dünyaya getireceği müjdelendi.
Alef'in oyuncuları 'Alef'i anlattı BluTV ve FX’in ortak projesi Alef; Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen'in başrollerini paylaştığı kadrosuyla seyircisiyle buluştu.
Kenan İmirzalıoğlu'ndan dijital gala pozu! Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, dizisi yayına girdiği sırada sosyal medya hesabından eşi Sinem Kobal'la birlikte çekilmiş bir karesini paylaştı.
Sinem Kobal’dan örnek hareket Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evliliği olan güzel oyuncu Sinem Kobal, yaptığı yardımla bir kez daha kalbinin güzelliğini gösterdi.
Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni dizisi sanal gala yapacak Melisa Sözen, Kenan İmirzalıoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın başrollerinde olduğu "Alef" dizisi sanal gala yapacak.
Kenan İmirzalıoğlu'ndan 'Alef' açıklaması Bir süredir ekranlardan uzak duran oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, önümüzdeki günlerde dijital ekranda seyirciyle buluşacak olan "Alef" dizisiyle ilgili konuştu.