Kenan İmirzalıoğlu


Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun evleri çiçek bahçesine döndü! Geçtiğimiz hafta kızları Lalin'i kucaklarına alan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftine tebrik yağmuru sürüyor.
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'na tebrik yağıyor Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun kızları Lalin’e kavuşması, tüm dünyada olay oldu.
Sinem Kobal: "Yeni hayatımıza başlıyoruz" 2016 yılında nikah masasına oturan oyuncu çift Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal'ın kız bebekleri Lalin dünyaya geldi.
Sinem Kobal doğum yaptı! Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun bebekleri Lalin dün gece Taksim Acıbadem hastanesinde doğdu.
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinden flaş haber! Ünlü çift Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal evliliklerinde 4 yılı geride bırakırken çocuklarına Lalin ismini verecekleri öğrenilmişti.
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun kızlarının ismi belli oldu Yakışıklı aktör Kenan İmirzalıoğlu, bebeklerinin ismini soran muhabirlere "İsmi belli ama annesinden duyun ya da beraber olduğumuz zaman söyleriz." yanıtını vermişti.
Kenan İmirzalıoğlu'na bebeğin ismi soruldu! Sinem Kobal ile mutlu bir evlilik sürdüren ve baba olmak için gün sayan Kenan İmirzalıoğlu, Etiler'de objektiflere yansıdı.