Kenan İmirzalıoğlu


Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun bebekleri Leyla'nın sağlık durumu nasıl?
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun bebekleri Leyla'nın sağlık durumu nasıl? Oyuncu çift Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal çiftinin, yeni doğan bebekleri Leyla, hastaneye kaldırıldı.
Can Yaman'a 1,5 milyon liralık piyango vurdu!
Can Yaman'a 1,5 milyon liralık piyango vurdu! Oyuncu Can Yaman'ın dijitalde yayınlanacak olan 'El Turco' dizisinden alacağı ücret belli oldu. Oyuncu, bölüm başı 1,5 milyon liraya kamera karşısına geçecek.
İkinci kez anne olan Sinem Kobal hastaneden taburcu oldu
İkinci kez anne olan Sinem Kobal hastaneden taburcu oldu 2016 yılında dünyaevine giren Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal çifti ilk kızları Lalin'in ardından ikinci bebekleri Leyla'yı da kucaklarına aldı.
'Leyla'nın ismini babası Kenan İmirzalıoğlu koydu
'Leyla'nın ismini babası Kenan İmirzalıoğlu koydu Sanat dünyasının mutlu çifti Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal; ikinci bebek sevinci yaşıyor...
İkinci kez baba olan Kenan İmirzalıoğlu'ndan ilk açıklama
İkinci kez baba olan Kenan İmirzalıoğlu'ndan ilk açıklama Oyuncu Sinem Kobal, dün sabah saatlerinde Taksim'deki bir hastanede ikinci bebeğini dünyaya getirmişti... İkinci kez baba olan Kenan İmirzalıoğlu duygularını dile getirdi.
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu ikinci bebeklerini kucaklarına aldı!
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu ikinci bebeklerini kucaklarına aldı! Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın mutlu günü...
Sinem Kobal’dan karnı burnunda ilk poz
Sinem Kobal’dan karnı burnunda ilk poz İkinci bebeğine hamile Sinem Kobal’dan karnı burnunda ilk poz… Anne olmasına sayılı günler kalan Kobal’ın yine kızı olacak.