Kenan İmirzalıoğlu


Kenan İmirzalıoğlu'nun mutluluktan ayakları yere basmıyor
Kenan İmirzalıoğlu'nun mutluluktan ayakları yere basmıyor Kenan İmirzalıoğlu ile oyuncu eşi Sinem Kobal'ın mutluluğu, adeta düşman çatlatıyor.
Sinem Kobal'ın Lalin paylaşımı 'Maşallah' dedirtti
Sinem Kobal'ın Lalin paylaşımı 'Maşallah' dedirtti Kenan İmirzalıoğlu ile 6 yıl önce nikah masasına oturan ünlü oyuncu Sinem Kobal, 2020 yılında kızı Lalin'i kucağına alarak, ilk kez annelik duygusunu yaşamıştı. Geçtiğimiz aylarda da ikinci kez bebek sevinci yaşadığını duyuran Kobal, bugün tüm vaktini ailesine ayırdı.
Kenan İmirzalıoğlu: "Will Smith’e hiç yakıştıramadım"
Kenan İmirzalıoğlu: "Will Smith’e hiç yakıştıramadım" Atv'de ekrana gelen 'Kim Milyoner Olmak İster' programının sunucusu Kenan İmirzalıoğlu önceki gün Etiler'de görüntülendi.
Sinem Kobal'dan hamilelik pozu
Sinem Kobal'dan hamilelik pozu İkinci çocuğuna tam 8 aylık hamile olan Sinem Kobal, sosyal medya hesabından yeni bir pozunu paylaştı.
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bebeklerinin ismine karar verdi mi?
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bebeklerinin ismine karar verdi mi? İlk bebeklerine Lalin ismini veren Sinem Kobal - Kenan İmirzalıoğlu çifti, yeni isim arayışına girdi.
Kenan İmirzalıoğlu'ndan flaş ayrılık kararı!
Kenan İmirzalıoğlu'ndan flaş ayrılık kararı! 4 yıl önce güzel oyuncu Sinem Kobal ile nikah masasına oturan ve şu günlerde ikinci kez baba olmaya hazırlanan ünlü aktör Kenan İmirzalıoğlu flaş ayrılık kararıyla magazin gündemine bomba gibi düştü.
Burak Deniz cephesinde bomba gelişme
Burak Deniz cephesinde bomba gelişme Burak Deniz de Disney Plus'ın yetenek bölümüne katılan oyuncular arasında yer aldı.