Kerem Alışık


Hande Doğandemir ve İsmail Hacıoğlu'nu buluşturan filmin çekimleri başladı
Hande Doğandemir ve İsmail Hacıoğlu'nu buluşturan filmin çekimleri başladı İsmail Hacıoğlu, Kerem Alışık ve Hande Doğandemir'in oynadığı '49' sinema filminin çekimleri Kilis'te başladı.
Cüneyt Arkın'ın tabutuna kapanan Türkan Şoray hıçkırıklara boğuldu
Cüneyt Arkın'ın tabutuna kapanan Türkan Şoray hıçkırıklara boğuldu Cüneyt Arkın’ı son yolculuğuna uğurlayan binlerce kişinin içinde Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray da vardı.
İsmail Hacıoğlu'na bu yaz tatil yok
İsmail Hacıoğlu'na bu yaz tatil yok “Mahkum” dizisinde muhteşem bir oyunculuk sergileyen İsmail Hacıoğlu bu yaz dinlenmek yerine çalışacak.
Kerem Alışık'ı tanıyabilene aşkolsun!
Kerem Alışık'ı tanıyabilene aşkolsun! Oyuncu Kerem Alışık, yine gelenek bozmadı.
"Timsah Ateşi'' prömiyerle izleyici karşısına çıktı
"Timsah Ateşi'' prömiyerle izleyici karşısına çıktı Yapımcılığını Çolpan İlhan ve Sadri Alışık tiyatrosunun yaptığı "Timsah Ateşi'' adlı tiyatro oyunu önceki akşam prömiyerle izleyici karşısına çıktı.
Kerem Alışık'ın diziden ayrılma nedeni kavga mı?
Kerem Alışık'ın diziden ayrılma nedeni kavga mı? Dün akşam, lüks aracıyla boğaz havası alırken kameralara yakalanan Kerem Alışık’a, "Murat Ünalmış ile Kavga ettiğiniz için mi diziden ayrıldınız?" sorusu yöneltildi.
"İntibah" dizisi iddialı geliyor!
"İntibah" dizisi iddialı geliyor! BKM’nin Namık Kemal’in 1876’da yayınlanan kitabından uyarlanan "İntibah" dizisinin hazırlıkları sürüyor.