Keremcem


Keremcem'den sevenlerine sürpriz haber
Keremcem'den sevenlerine sürpriz haber Son olarak "Maske Kimsin Sen?" adlı yarışmada boy gösteren şarkıcı Keremcem, geçtiğimiz günlerde Etiler'de görüntülendi.
Sürpriz isimleri buluşturan 'Aşk Çağırırsan Gelir' geri sayımda
Sürpriz isimleri buluşturan 'Aşk Çağırırsan Gelir' geri sayımda Altın Portakallı yönetmen Emre Kavuk’un yazıp yönettiği ‘’Aşk Çağırırsan Gelir’’ sinema filminin afişi yayınlandı.
Keremcem: "Hayatımı mahvettin, senin yüzünden bu haldeyiz"
Keremcem: "Hayatımı mahvettin, senin yüzünden bu haldeyiz" Keremcem, akılları karıştırdı. Uzun süredir İranlı Gazel isimli bir güzelle aşk yaşayan şarkıcı, önceki akşam esmer bir güzelle Arnavutköy'deki bir mekandaydı.
Keremcem'den eski dostuna tam destek
Keremcem'den eski dostuna tam destek İzmirli sanatçı Can İlter, ilk single çalışması “Boş Ver” ile müzik dünyasındaki yerini aldı.
Keremcem'in sevgilisi aileye girdi
Keremcem'in sevgilisi aileye girdi Ünlü oyuncu ve şarkıcı Keremcem'in İranlı sevgilisi Gazal Bayat ile aşkı tam gaz devam ediyor.
‘İyi Ki Doğdun Kayahan' konseri bu kez radyoda
‘İyi Ki Doğdun Kayahan' konseri bu kez radyoda 2015 yılında vefat eden Kayahan için her yıl düzenlenen ‘İyi Ki Doğdun Kayahan' konseri, bu sene de pandemi nedeniyle gerçekleşmeyecek.
Keremcem müzik çalışmalarına hız verecek
Keremcem müzik çalışmalarına hız verecek "Yetiş Zeynep" dizisindeki performansıyla hayranlık uyandıran yakışıklı şarkıcı ve oyuncu Keremcem, hayranlarına müjdeli haber verdi.