Kıbrıs


Sahnede yuhalandığı iddia edilen Özcan Deniz'den sert açıklama
Sahnede yuhalandığı iddia edilen Özcan Deniz'den sert açıklama Kıbrıs’ta konser veren Özcan Deniz’in Cumhuriyet’in 100’üncü yılını kutlamadığı ve “10. Yıl Marşı”nı söylemeden sahneyi terk ettiği için yuhalandığı öne sürüldü. Şaşırtan iddiaya ünlü şarkıcıdan cevap geldi.
Otel çalışanları Kıbrıs'ta gizli kumarbazları ele verdi
Otel çalışanları Kıbrıs'ta gizli kumarbazları ele verdi Geçen hafta Kıbrıs'taki büyük bir otel karıştı. Nedeni ise, otelde çalışan üç personeldi. İddialara göre bu üçlü, otellerinde kalıp kumarhanede milyonlarca lira kaybedenleri listeleyip sağda solda bunun dedikodusunu yaptı.
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Aliyev ile görüştü
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Aliyev ile görüştü KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, bugün Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile görüştü.
Halil Falyalı cinayeti davasında sıcak gelişme
Halil Falyalı cinayeti davasında sıcak gelişme Halil Falyalı cinayeti davasında Söylemez kardeşlere iki kez ağırlaştırılmış müebbet hapis talebi.
Sıla sevgisi Girne'de merdivenlere taştı
Sıla sevgisi Girne'de merdivenlere taştı Harbiye Açıkhava'dan, Çeşme, Bodrum, Altınoluk ve Antalya'ya yaz boyu Ege ve Akdeniz'in bütün açık hava tiyatrolarında sahneye çıkan Sıla, geçtiğimiz pazar hayranlarıyla Girne Açıkhava'da Kıbrıslı buluştu.
Özcan Deniz'den milyonluk alışveriş
Özcan Deniz'den milyonluk alışveriş Yakında yeni dizisiyle ekrana dönecek olan ünlü şarkıcı Özcan Deniz'in konserleri de sürüyor.
Taşyapı'nın sahibi, Emrullah Turanlı’nın müteahhitlik karnesi iptal edildi
Taşyapı'nın sahibi, Emrullah Turanlı’nın müteahhitlik karnesi iptal edildi Taşyapı sahibi, T&T’nin büyük ortağı Emrullah Turanlı’nın Müteahhitlik Karnesi iptal edildi. Patronlar Dünyası’nın ulaştığı Emrullah Turanlı, “Ben müteahhit değil, yatırımcıyım, ne hali varsa görsünler, kim onlar” dedi.