Kıbrıs


Adana'da 70 cesedin çıkarıldığı apartmanın müteahhidi KKTC'de yakalandı
Adana'da 70 cesedin çıkarıldığı apartmanın müteahhidi KKTC'de yakalandı Kahramanmaraş merkezli depremin vurduğu Adana'nın Çukurova ilçesinde yerle bir olan ve 70 kişinin cansız bedeninin çıkarıldığı Hasan Alpargün Apartmanın müteahhidi Hasan Alpargün, depremin ardından kaçtığı KKTC'de gözaltına alındı.
Pınar Eliçe sahnelere dönüşünü müjdeledi! Kıbrıs'ta sahne alacak!
Pınar Eliçe sahnelere dönüşünü müjdeledi! Kıbrıs'ta sahne alacak! Güzelliği ve zarif hareketleriyle hayranlık uyandıran assolist Pınar Eliçe uzun bir aradan sonra piyasaya çıkaracağı Ferdi Tayfur klasiği 'Sevebilseydin' adlı yeni teklisine Dolapdere'de bir platoda klip çekmişti.
Şıklığına övgü yağan Bengü genç meslektaşlarına nasihatlerde bulundu
Şıklığına övgü yağan Bengü genç meslektaşlarına nasihatlerde bulundu Şarkıcı Bengü, Kıbrıs'ta sahne aldı. Konser öncesi habercilerle bir araya gelen Bengü, gümüş rengi elbisesiyle göz kamaştırdı.
Bilim adamlarından ilginç 'nükleer' araştırması
Bilim adamlarından ilginç 'nükleer' araştırması Nükleer patlamalarda ısınan hava genleşip yukarı doğru hareket etmeye başladığı için mantar bulutları ortaya çıkıyor.
Mehmet Ali Erbil yine hastanelik oldu
Mehmet Ali Erbil yine hastanelik oldu Mehmet Ali Erbil'in Kuzey Kıbrıs'ta aniden rahatsızlanarak ambulansla hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.
Özcan Deniz ve Samar Dadgar evleniyor mu?
Özcan Deniz ve Samar Dadgar evleniyor mu? Özcan Deniz, Nişantaşı'ndaki bir mağazanın çıkışında objektiflere yansıdı.
Pınar Eliçe'yi sahne heyecanı sardı
Pınar Eliçe'yi sahne heyecanı sardı Ünlü ses sanatçısı Pınar Eliçe, sahnelere geri dönecek olmanın heyecanını yaşıyor.