Kimler Geldi Kimler Geçti


Yıldızlar geçidi gibi kadroya iki güzel transfer daha!
Yıldızlar geçidi gibi kadroya iki güzel transfer daha! Ay Yapım'ın yeni dijital dizisi "Kimler Geldi, Kimler Geçti" bayram sonrası sete çıkacak.
Yıldızlar geçidi gibi kadroya bomba bir isim daha katıldı!
Yıldızlar geçidi gibi kadroya bomba bir isim daha katıldı! Serenay Sarıkaya, Metin Akdülger, Ahmet Rıfat Şungar, Hakan Kurtaş, Damla Sönmez ve Boran Kuzum'un buluştuğu kadroya yıldız bir isim daha dahil oldu.
"Kimler Geldi, Kimler Geçti" dizisi yıldız oyuncuları buluşturdu
"Kimler Geldi, Kimler Geçti" dizisi yıldız oyuncuları buluşturdu Serenay Sarıkaya‘nın bu yaz çekeceği "Kimler Geldi, Kimler Geçti" dizisinin kadrosuna her geçen gün yeni bir flaş isim katılıyor.
Bomba kadrosuyla dikkat çeken sürpriz projeye flaş isim dahil oldu!
Bomba kadrosuyla dikkat çeken sürpriz projeye flaş isim dahil oldu! Serenay Sarıkaya, Metin Akdülger, Hakan Kurtaş ve Ahmet Rıfat Şungar‘ı buluşturan "Kimler Geldi Kimler Geçti" dizisine flaş bir isim daha katıldı.
Serenay Sarıkaya'ya iki sürpriz partner!
Serenay Sarıkaya'ya iki sürpriz partner! Serenay Sarıkaya'nın avukat Leyla rolüne hayat vereceği "Kimler Geldi, Kimler Geçti" dizisindeki rol arkadaşları tek tek belli oluyor.
Magazin dünyası Serenay Sarıkaya ve Metin Akdülger'in buluşmasını konuşuyor!
Magazin dünyası Serenay Sarıkaya ve Metin Akdülger'in buluşmasını konuşuyor! Magazin dünyasının gündeminde bugün Serenay Sarıkaya ve Metin Akdülger'in sürpriz buluşması var.