kiracı


Ev sahibinden Tamer Karadağlı'ya dava! İcra takibi de başlattı
Ev sahibinden Tamer Karadağlı'ya dava! İcra takibi de başlattı Ünlü aktör Tamer Karadağlı ev sahibiyle karşı karşıya geldi.
Yaşadığı daireyi ateşe verip sosyal medya hesabından paylaşım yaptı!
Yaşadığı daireyi ateşe verip sosyal medya hesabından paylaşım yaptı! İstanbul Bağcılar'da, iddiaya göre 3'üncü kattaki kiracıları çıkarmak için çatı katını ateşe verip, görüntüleri sosyal medyada paylaşan Uğut Berat Dere gözaltına alındı.
Bodrum'da sezonda aylık 7 milyon liraya kiralık villa!
Bodrum'da sezonda aylık 7 milyon liraya kiralık villa! Muğla'nın Bodrum ilçesinde, kiralık villa ve konut fiyatları yükselişe geçti.
3 bin lira kira ödeyen kiracısından 15 bin lira isteyen ev sahibi şoke etti!
3 bin lira kira ödeyen kiracısından 15 bin lira isteyen ev sahibi şoke etti! İstanbul Şişli'de 8 yıldır kiracı olan Tina Ocal (51) ev sahibi Cemal K.'nin evi boşaltması için baltayla ve bıçakla saldırdığı iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
Çağla Şıkel sevgilisi Nail Gönenli'nin emrinde! Bir sözüne 750 bin TL ödedi!
Çağla Şıkel sevgilisi Nail Gönenli'nin emrinde! Bir sözüne 750 bin TL ödedi! Genç avukat Nail Gönenli ile tutkulu bir birliktelik yaşayan Türkiye Eski Güzeli Çağla Şıkel, Gönenli'nin isteğiyle hiç düşünmeden 750 bin TL ödedi.
Sinan Akçıl'dan komşusu Icardi hakkında olay sözler: "Aleyna Tilki'de ayrıldı"
Sinan Akçıl'dan komşusu Icardi hakkında olay sözler: "Aleyna Tilki'de ayrıldı" Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi ile aynı rezidansta oturan Sinan Akçıl'dan konuşulacak açıklamalar.
Bergüzar Korel'in isyanı sosyal medyada yankılandı! 'Yeter be!' dedi!
Bergüzar Korel'in isyanı sosyal medyada yankılandı! 'Yeter be!' dedi! Bergüzar Korel, Konya’da yıkık dökük bir ev için 4 bin TL kira ve 4 bin TL depozito isteyen fırsatçıya isyan ederek, "Bu ev için bu parayı istemek vicdansızlıktır! Yeter be!" dedi.