kiracı


Merhum Halis Toprak'ın damadı hakkında skandal iddia!
Merhum Halis Toprak'ın damadı hakkında skandal iddia! Merhum işadamı Halis Toprak’ın damadı Recai Alper Tunga’nın, aylık 300 bin liraya oturduğu lüks sitedeki evin kirasını, 1.5 yıldır ödemediği ortaya çıktı. Ev sahibi 4.5 milyon lirayı bulan alacağı için icra davası açtı.
Kira artış oranında ‘illegal uzlaşı’
Kira artış oranında ‘illegal uzlaşı’ Konut kiralarındaki artış oranının yüzde 25 ile sınırlandırılmasının üstünden üç ay geçti ancak bu sınıra uyan çok az sayıda ev sahibinin olduğu belirtiliyor.
İstanbul'da ev kiralarının artışı durdurulamıyor
İstanbul'da ev kiralarının artışı durdurulamıyor Geçinemiyoruz Platformu'nun Ağustos ayı raporuna göre Kadıköy'de 30 bin TL ve altı ilanlar incelendiğinde ortalama kira 16 bin 180 TL, 20 bin TL ve altı ilanlar baz alındığından 13 bin 707 TL. Asgari ücretlinin ev kiralaması ise neredeyse imkansız.
Mihre Mutlu ile İbrahim Çelikkol'dan konuşulacak haber
Mihre Mutlu ile İbrahim Çelikkol'dan konuşulacak haber Sevilen oyuncu İbrahim Çelikkol, mimar Mihre Mutlu ile 2017 yılında dünyaevine girmiş, 2019 yılında bebeklerini kucaklarına almışlardı.
Kirada "emlakçı oyunununa" dikkat!
Kirada "emlakçı oyunununa" dikkat! İkinci el araçta yaşanan fırsatçılık kiralık eve sıçradı. Emlakçılar, her bölgede taban fiyat belirliyor. Dairesini kiralayacak ev sahiplerini de buna ikna ediyor. Böylece kiralık ev fiyatları borsa gibi yükseliyor.
Yüksek kira Nilperi Şahinkaya'yı evinden etti!
Yüksek kira Nilperi Şahinkaya'yı evinden etti! Uzun süredir Bebek'te oturan Nilperi Şahinkaya, önceki gün sanatçı sevgilisi Emre Yusufi ile Etiler'de görüntülendi.
Aylin Coşkun'a kira tehdidi!
Aylin Coşkun'a kira tehdidi! Aylin Coşkun, 9 ay önce ses ve ışık organizasyonları yapmak üzere Eyüpsultan'da kiraladığı işyerinin yeni sahibi ile adliyelik oldu. 10 milyon yatırım yaptığı gerekçesiyle kira ücretine zam yapmak isteyen işyerinin yeni sahibi Kürşat G., şarkıcının iddiasına göre şarkıcıya ve kocasına hakaret etti.