kiracı


Tutuklanan Sıla Doğu'nun ev sahibi isyanlarda!
Tutuklanan Sıla Doğu'nun ev sahibi isyanlarda! Sosyal medya fenomeni Sıla Doğu, cezaevine gitmeden önce, iş yerine düzenlenen arama çalışmasının akşamında boğaza sıfır manzaralı evinin içerisini ve manzarasını çekerek sosyal medyada paylaşmıştı.
Ali Karacan'ın konuşma yasağı talebi reddedildi
Ali Karacan'ın konuşma yasağı talebi reddedildi Yıllardır kira ödememek için her türlü hileye başvurduğunu iddia eden ev sahibi Zeynep Dirvana'nın isyanını dile getirmesi üzerine, Ali Karacan ev sahibi Zeynep Dirvana'ya konuşma yasağı aldırmak için başvurmuştu.
Kiracı olduğu evi, gündelik kiralayana 100 bin lira ceza
Kiracı olduğu evi, gündelik kiralayana 100 bin lira ceza Kira fiyatlarının yükselmesinin ardından kiracı olduğu evi, başkalarına günlük kiraya verip, kazanç elde edenlere 100 bin lira ceza kesilecek.
Sarıyer'de kiralar 43.700 liraya ulaştı
Sarıyer'de kiralar 43.700 liraya ulaştı İstanbul Sarıyer'de ortalama konut kirası 43.700 liraya ulaştı. Sarıyer, bu rakam ile kentte kiraların en yüksek olduğu ilçe ünvanını kazandı. Sarıyer’i, Beşiktaş ve Kadıköy izledi.
Kaan Urgancıoğlu hakkında 'evi bıraktı' iddiası
Kaan Urgancıoğlu hakkında 'evi bıraktı' iddiası Oyuncu Kaan Urgancıoğlu evlenmeden önce kullandığı, düşük kira ödediği evi daha yüksek bir fiyattan başkasına kiraya verdiği iddiasıyla gündeme gelmişti.
Öz oğullarını evden atmak için mahkemeye başvurdu!
Öz oğullarını evden atmak için mahkemeye başvurdu! Çileli bir kadın, yıllardır ev işleriyle ilgilenmeden yaşayan 40 ve 42 yaşlardaki iki oğlunu mahkeme kararıyla evden attı.
Çalışmayan emeklilere 5 bin TL ikramiye verilmesini içeren kanun kabul edildi
Çalışmayan emeklilere 5 bin TL ikramiye verilmesini içeren kanun kabul edildi TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Celal Adan başkanlığında toplandı. Genel Kurul’da, ‘Konutların Turizm Amaçlı Kullanılması ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun’ görüşülerek kabul edildi.