kitap

Eyüphan Erkul’un muhteşem kaleminden 'Cahide' Artemis Yayınları İclal Aydın Kitap Kulübü’nün sunduğu, deneyimli yazar Eyüphan Erkul’un kaleme aldığı “Cahide: Melekler Yeryüzünde Yaşayamaz”, Cahide Sonku’nun hayat öyküsüne dayanan etkileyici ve dramatik bir biyografik roman.
Okan Bayülgen ünlü kitabı seslendirdi Okan Bayülgen, İngiliz yazar George Orwell’in ünlü eseri ‘Hayvan Çiftliği’ni, Storytel için seslendirdi.
Meghan Markle ve Ivanka Trump'ın kitap hazırlığı Eski ABD Başkanı Obama ile eşinin yazdığı kitapların satış rekorları kırması, başka ünlü isimleri de harekete geçirdi. Prens Harry’nin eşi Meghan Markle ile ABD Başkanı’nın kızı Ivanka Trump da kitap yazmak için yayınevleriyle görüşüyor.
Alper Saldıran yazarlık serüvenini anlattı Oyunculuk kimliğini başarılı bir şekilde sürdüren Saldıran aynı başarıyı yazarlık serüveninde de göstermeye niyetli.
Cahide Sonku ve Muhsin Ertuğrul'un ilk kez göreceğiniz fotoğrafı Efsane Cahide Sonku ve Muhsin Ertuğrul'un 1942 tarihli bir fotoğrafı.
Başak Sayan 'Fi' için üst mahkemeye itiraz edecek Azra Kohen, "Fi" kitabının kendi eserinden çalıntı olduğunu iddia eden Başak Sayan'a açtığı davayı kazanmıştı.
Alper Kul bir roman yazdı Alper Kul, sürpriz eserinde herkesi günlük telaşları ve hesapları sorgulamaya çağırıyor.