Kıvılcım Ural


Kıvılcım Ural'ın tedbirli gezintisi
Kıvılcım Ural'ın tedbirli gezintisi Kaan Tangöze'nin müzisyen eşi Kıvılcım Ural, annesi ve kızı ile Bodrum Gündoğan'da görüntülendi. Pandemi tedbirlerine uyduklarının altını çizen Kıvılcım Ural, herkesi uyardı.
Seçkin Piriler: "Çocuklarım kırmızı çizgim"
Seçkin Piriler: "Çocuklarım kırmızı çizgim" Seçkin Piriler’in Kaan Tangöze ile evliliğinden dünyaya gelen oğulları Hakan’ın müzisyenin şimdiki eşi Kıvılcım Ural’la kavga ettiği iddia edilmişti. Hakan Tangöze, “Evet, kavga doğru” diye konuşmuştu.
Hakan Tangöze: "Evet kavga ettiğimiz doğru"
Hakan Tangöze: "Evet kavga ettiğimiz doğru" Seçkin Piriler, Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile evliliğinden dünyaya gelen oğulları Hakan ve Volkan ile önceki gün Bodrum’da görüntülendi.
Meral Kaplan ile Kıvılcım Ural'ın şaşırtan dostluğu
Meral Kaplan ile Kıvılcım Ural'ın şaşırtan dostluğu Meral Kaplan, “Düşmanımın düşmanı dostumdur” sözünü hatırlattı. Kaplan, bir dönem can yoldaşı olan Seçkin Piriler’in, Kaan Tangöze ile boşanmasına sebep olan Kıvılcım Ural’la kanka oldu.
Kıvılcım Ural, Seçkin Piriler’in oğlu Hakan ile birbirine girdi!
Kıvılcım Ural, Seçkin Piriler’in oğlu Hakan ile birbirine girdi! Ünlü şarkıcı Kaan Tangöze, eşi Kıvılcım Ural ve kızları İlayda'yla Bodrum'da tatil yapıyor. Kaan Tangöze ile Kıvılcım Ural, önceki gün Gündoğan'da bulunan bir plajdaydı.
Kıvılcım Ural yeni saçlarıyla poz verdi, Kaan Tangöze saklandı
Kıvılcım Ural yeni saçlarıyla poz verdi, Kaan Tangöze saklandı Rock’çı Kaan Tangöze önceki gün eşi, şarkıcı Kıvılcım Ural ve kızları İlayda ile Yeniköy sahilinde görüntülendi.
Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze kavga mı etti?
Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze kavga mı etti? Kaan Tangöze ile Kıvılcım Ural'ın bir AVM'nin otoparkında kavga ettikleri ve Ural'ın elindeki torbaları yere fırlatıp eve döndüğü iddia edilmişti.