Kıvılcım Ural


Kıvılcım Ural: "Aşktan ölen var mı?"
Kıvılcım Ural: "Aşktan ölen var mı?" "Duman" grubunun solisti Kaan Tangöze ile evli olan ünlü şarkıcı Kıvılcım Ural'dan sürpriz çıkış.
Ünlü anneler sevimli kızlarıyla AVM turu yaptı
Ünlü anneler sevimli kızlarıyla AVM turu yaptı Ünlü anneler Kıvılcım Ural ve Seda Bakan; sevimli kızlarıyla AVM turu yaparken objektiflere yakalandı.
Kıvılcım Ural Bodrum'da plajın yıldızı oldu
Kıvılcım Ural Bodrum'da plajın yıldızı oldu Kaan Tangöze'nin eşi Kıvılcım Ural'ın Bodrum tatili tam gaz devam ediyor. Ural, önceki gün Gündoğan'da kızı İlayda ve annesi ile görüntülendi.
Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze'den Gümüşlük sahilinde aşk şovu
Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze'den Gümüşlük sahilinde aşk şovu Duman grubun solisti Kaan Tangöze ile eşi Kıvılcım Ural, Bodrum tatilinde aşka geldi. Genç şarkıcı, romantik pozlarını sosyal medyada paylaştı.
Kıvılcım Ural'ın tedbirli gezintisi
Kıvılcım Ural'ın tedbirli gezintisi Kaan Tangöze'nin müzisyen eşi Kıvılcım Ural, annesi ve kızı ile Bodrum Gündoğan'da görüntülendi. Pandemi tedbirlerine uyduklarının altını çizen Kıvılcım Ural, herkesi uyardı.
Seçkin Piriler: "Çocuklarım kırmızı çizgim"
Seçkin Piriler: "Çocuklarım kırmızı çizgim" Seçkin Piriler’in Kaan Tangöze ile evliliğinden dünyaya gelen oğulları Hakan’ın müzisyenin şimdiki eşi Kıvılcım Ural’la kavga ettiği iddia edilmişti. Hakan Tangöze, “Evet, kavga doğru” diye konuşmuştu.
Hakan Tangöze: "Evet kavga ettiğimiz doğru"
Hakan Tangöze: "Evet kavga ettiğimiz doğru" Seçkin Piriler, Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile evliliğinden dünyaya gelen oğulları Hakan ve Volkan ile önceki gün Bodrum’da görüntülendi.