Kıvılcım Ural


Seçkin Piriler eski eşi Kaan Tangöze'ye rakip olacak
Seçkin Piriler eski eşi Kaan Tangöze'ye rakip olacak 2003 yılında şarkıcılığa soyunan ancak evlendikten sonra müziği bırakan Seçkin Piriler, şarkı çıkarmaya hazırlanıyor.
Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze'nin gecesi cezayla bitti
Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze'nin gecesi cezayla bitti Kaan Tangöze-Kıvılcım Ural çifti, Sevgililer Günü'nü kızları İlayda ile birlikte kutladı.
Kıvılcım Ural: "Kaan'ın dolmasının üstüne tanımam"
Kıvılcım Ural: "Kaan'ın dolmasının üstüne tanımam" Duman grubunun solisti Kaan Tangöze’nin şarkıcı eşi şarkıcı Kıvılcım Ural önceki gün çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Kıvılcım Ural: "Aşktan ölen var mı?"
Kıvılcım Ural: "Aşktan ölen var mı?" "Duman" grubunun solisti Kaan Tangöze ile evli olan ünlü şarkıcı Kıvılcım Ural'dan sürpriz çıkış.
Ünlü anneler sevimli kızlarıyla AVM turu yaptı
Ünlü anneler sevimli kızlarıyla AVM turu yaptı Ünlü anneler Kıvılcım Ural ve Seda Bakan; sevimli kızlarıyla AVM turu yaparken objektiflere yakalandı.
Kıvılcım Ural Bodrum'da plajın yıldızı oldu
Kıvılcım Ural Bodrum'da plajın yıldızı oldu Kaan Tangöze'nin eşi Kıvılcım Ural'ın Bodrum tatili tam gaz devam ediyor. Ural, önceki gün Gündoğan'da kızı İlayda ve annesi ile görüntülendi.
Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze'den Gümüşlük sahilinde aşk şovu
Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze'den Gümüşlük sahilinde aşk şovu Duman grubun solisti Kaan Tangöze ile eşi Kıvılcım Ural, Bodrum tatilinde aşka geldi. Genç şarkıcı, romantik pozlarını sosyal medyada paylaştı.