Kızıl Goncalar


Kızıl Goncalar’da Cüneyd’in babası Vahit’i kim canlandıracak?
Kızıl Goncalar’da Cüneyd’in babası Vahit’i kim canlandıracak? 19. bölümde sezon finali yapacak olan “Kızıl Goncalar” dizisinin merakla beklenen oyuncusu sonunda belli oldu.
Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu sorulunca bozuldu
Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu sorulunca bozuldu Şimdilerde "Kızıl Goncalar" dizisindeki başarılı oyunculuk performansıyla gündemden düşmeyen Mert Yazıcıoğlu, bir ödül töreninde boy gösterdi.
"Kızıl Goncalar" dizisine bomba transfer! 'Savcı' kim olacak?
"Kızıl Goncalar" dizisine bomba transfer! 'Savcı' kim olacak? NOW’un ilk bölümünden itibaren zirveye yerleşen Gold Film imzalı "Kızıl Goncalar" dizisine çok iddialı bir karakter girecek.
Kızıl Goncalar dizisinde flaş Mert Yazıcıoğlu gelişmesi
Kızıl Goncalar dizisinde flaş Mert Yazıcıoğlu gelişmesi NOW’un pazartesi akşamlarına damgasını vuran Gold Film imzalı “Kızıl Goncalar” dizisi yine üç kategoride de birinci oldu.
“Yaban Çiçekleri” dizisine reyting şoku
“Yaban Çiçekleri” dizisine reyting şoku O3 Medya’nın atv için çektiği “Yaban Çiçekleri” dizisi dün akşam ilk bölümüyle seyirciyle buluştu.
Kızıl Goncalar dizisinde flaş 'Cüneyd' gelişmesi
Kızıl Goncalar dizisinde flaş 'Cüneyd' gelişmesi NOW'un ilk bölümden itibaren fenomen olan dizisi "Kızıl Goncalar"a sezon finaline doğru çok flaş bir karakter giriyor.
Kızıl Goncalar'ın Sadi Hüdayi'si Erkan Avcı: "Evlenmeyi çok istiyorum"
Kızıl Goncalar'ın Sadi Hüdayi'si Erkan Avcı: "Evlenmeyi çok istiyorum" 'Kızıl Goncalar' dizisinde 'Sadi Hüdayi' karakterini canlandıran Erkan Avcı, 'Empati' programında özel hayatına dair açıklamalarda bulundu.