Kızılcık Şerbeti


Ünlü dizi yıldızları depremzedeler için tek yürek oldu
Ünlü dizi yıldızları depremzedeler için tek yürek oldu Yalı Çapkını, Ömer, Çöp Adam, Kızılcık Şerbeti ve Güldür Güldür Show gibi televizyon yapımlarının yıldızları depremzedeler için tek yürek oldu.
Kızılcık Şerbeti dizisinde skandal aşk patlak verdi!
Kızılcık Şerbeti dizisinde skandal aşk patlak verdi! İddialı kadrosuyla dikkat çeken "Kızılcık Şerbeti" dizisi her hafta izleyiciyi ekran başına toplamayı başarıyor.
Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncusuyla ilgili beklenen sonuç çıktı!
Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncusuyla ilgili beklenen sonuç çıktı! "Kızılcık Şerbeti" dizisinde Evrim Alasya’nın sette kuaför krizi çıkardığı ve ekibe küfür ettiği iddia edilmişti.
Kızılcık Şerbeti setini karıştırdığı söylenen Evrim Alasya gönderiliyor mu?
Kızılcık Şerbeti setini karıştırdığı söylenen Evrim Alasya gönderiliyor mu? "Kızılcık Şerbeti" dizisinin yapımcısı Faruk Turgut, dizinin setini karıştırdığı iddia edilen başrol oyuncusu Evrim Alasya hakkında açıklama yaptı.
Kızılcık Şerbeti dizisinde Evrim Alasya rezaleti!
Kızılcık Şerbeti dizisinde Evrim Alasya rezaleti! Başrolünde Evrim Alasya'nın yer aldığı "Kızılcık Şerbeti" dizisinin setinde kapris krizi yaşandı.
Beklenen oldu! Ve Kızılcık Şerbeti dizisinde trajik son!
Beklenen oldu! Ve Kızılcık Şerbeti dizisinde trajik son! Show TV'de 14 haftadır ekrana gelen "Kızılcık Şerbeti" dizisinde bir sahne seyirciyi ayağa kaldırdı.