Kızılcık Şerbeti


Oyuncu Gülşah Çomoğlu kansere yenildi
Oyuncu Gülşah Çomoğlu kansere yenildi 'Unutma Beni', 'Aşkın Bedeli', 'Behzat Ç: Bir Ankara Polisiyesi', 'Yüksek Sosyete' ve 'Kasaba Doktoru' gibi birçok yapımda yer alan ve uzun süredir kanserle mücadele eden Gülşah Çomoğlu yaşamını yitirdi.
'Kızılcık Şerbeti' dizisinde 'Ömer-Görkem' bombası patlıyor!
'Kızılcık Şerbeti' dizisinde 'Ömer-Görkem' bombası patlıyor! Show TV’nin fenomen dizisi “Kızılcık Şerbeti”nde sezon finaline son iki hafta kaldı. Kalan iki bölümde de nefes nefese izlenecek büyük bir kaos var.
Cannes'da güzelliğiyle konuşulan Özge Özacar'dan bomba sözler
Cannes'da güzelliğiyle konuşulan Özge Özacar'dan bomba sözler "Kızılcık Şerbeti"nde 'Görkem' karakterine hayat veren Özge Özacar, Cannes Film Festivali'nde ABD'li oyuncu Adrien Brody ile sohbet etme olanağı bulmuştu.
'Kızılcık Şerbeti' dizisinin Rüzgar'ından şaşırtan haber
'Kızılcık Şerbeti' dizisinin Rüzgar'ından şaşırtan haber Başarılı oyuncu Yiğit Kirazcı 7 Haziran Cuma akşamı sezon finali yapacak olan "Kızılcık Şerbeti" dizisine veda etmeye hazırlanıyor.
'Kızılcık Şerbeti' oyuncuları, rol arkadaşlarını neden yalnız bıraktı?
'Kızılcık Şerbeti' oyuncuları, rol arkadaşlarını neden yalnız bıraktı? “Kızılcık Şerbeti” dizisinin yapım şirketi Gold Film’in destek verdiği Herkese Kitap Vakfı ve Destek Medya’nın “Cumhuriyetimizin 100. Yılında Kitabı Olmayan Çocuk Kalmasın” sloganıyla köy okulları için başlattığı kampanyanın tanıtımı geçen çarşamba yapıldı.
Müjde Uzman'ı ti'ye alan makyözü kovdular
Müjde Uzman'ı ti'ye alan makyözü kovdular Bu akşam yeni bölümü yayınlanacak Kızılcık Şerbeti dizisinin setinde astım krizi geçiren ve ardından "Tükendim" yazılı bir paylaşım yapan makyöz Esra Okumuş'un işine son verildiği açıklandı.
Aliye Uzunatağan'dan herkesi üzen haber
Aliye Uzunatağan'dan herkesi üzen haber Gold Film’in Show TV için çektiği "Kızılcık Şerbeti" dizisinin sezon finaline yaklaşırken dizinin oyuncularından usta tiyatro ve seslendirme sanatçısı Aliye Uzunatağan'dan herkesi üzen haber geldi.