KKTC


Otel enkazında hayatını kaybeden rehber sayısı 18'e yükseldi!
Otel enkazında hayatını kaybeden rehber sayısı 18'e yükseldi! TUREB uygulama eğitimi kapsamında gittikleri Adıyaman'da yıkılan Isias Hotel'in enkazında kalan 43 kişilik rehber grubundan, şu ana kadar 12'sinin sağ kurtarıldığı, 18'inin yaşamını yitirdiğini, 13'ünün durumu hakkında ise henüz bilgi olmadığı açıklandı.
Mehmet Ali Erbil yine hastanelik oldu
Mehmet Ali Erbil yine hastanelik oldu Mehmet Ali Erbil'in Kuzey Kıbrıs'ta aniden rahatsızlanarak ambulansla hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.
Kıbrıs'ta Hadise rüzgarı esti!
Kıbrıs'ta Hadise rüzgarı esti! Evlendikten sonra sahne şovu ve kıyafetlerinde değişime giden Hadise, önceki akşamki KKTC konserinde eski günleri aratmadı.
Berkay: "O dava henüz bitmedi"
Berkay: "O dava henüz bitmedi" Berkay, KKTC sahnesindeydi. Ünlü şarkıcı konserlerin çok yoğun olduğunu sürekli bir yerde olduğunu ve çocuklarla bu süreçte ayrı kaldığını söyledi.
Selçuk Balcı: "Sevgilimi tehdit eden kadın köyüme geldi"
Selçuk Balcı: "Sevgilimi tehdit eden kadın köyüme geldi" Karadeniz müziğinin ünlü ismi Selçuk Balcı, hafta sonu Kıbrıslı hayranlarıyla buluştu.
Tahliye olan müzisyenler Bülent Ersoy'u suçladı
Tahliye olan müzisyenler Bülent Ersoy'u suçladı KKTC'DE, 28 Ağustos'ta sahte PCR testi nedeniyle tutuklanan Bülent Ersoy'un 21 kişilik orkestrasının üyeleri, 1.5 aylık cezalarını tamamladıktan sonra dün Lefkoşa Cezaevi'nden tahliye edildi.
Halil Falyalı hastaneye kaldırıldı
Halil Falyalı hastaneye kaldırıldı Halil Falyalı, kalp rahatsızlığı şikayetiyle hastaneye sevk edildi.