klip


Atilla Ural'a Kenan Doğulu'dan tam destek
Atilla Ural'a Kenan Doğulu'dan tam destek Geçtiğimiz yıl yayınladığı iki single ile dünya listelerinde adından söz ettiren Atilla Ural’ın ilklere imza attığı yeni şarkısı "Bir Şans” müzikseverlerin beğenisini kazandı.
Aydilge Sezen Aksu'nun ünlü şarkısını yeniden seslendirdi
Aydilge Sezen Aksu'nun ünlü şarkısını yeniden seslendirdi Sevilen şarkıcı ve besteci Aydilge, kendi eserlerini söyleme geleneğini Sezen Aksu'nun kült eseri "Keskin Bıçak" ile bozuyor.
Faruk Emre: "Şarkı söylemek genlerimde var"
Faruk Emre: "Şarkı söylemek genlerimde var" Şarkıcı ve oyuncu Faruk Emre, yeni şarkısı "Giderim"i müzikseverlerin beğenisine sundu...
Doğukan Medetoğlu'nun yeni şarkısı kalplere dokundu
Doğukan Medetoğlu'nun yeni şarkısı kalplere dokundu Pop müziğinde sınırları genişleten başarılı müzisyen Doğukan Medetoğlu'nun "Gel De Yat Uyu Şimdi" isimli şarkısı kısa sürede listelerin üst sıralarda yer almayı başardı.
İdo'nun müzik yolculuğu sürüyor
İdo'nun müzik yolculuğu sürüyor En son yayınladığı "Mavişim" cover’ı çok konuşulan İdo, yeni teklisi "Bi Tek O Var"ı dinleyicisiyle buluşturdu.
Gülçin Ergül'ün geri dönüşü muhteşem oldu
Gülçin Ergül'ün geri dönüşü muhteşem oldu Son iki teklisi "Gökyüzü Çağırdı Aşkı" ve "Birbirimize İyi Gelmiyoruz" ile adından çokça söz ettiren ses sanarçısı Gülçin Ergül, "Drama Queen" isimli yeni teklisini müzikseverlerle buluşturdu.
Hadise'den RTÜK'e "Sıfır Tolerans" göndermesi! Yasaklanan klibini hatırlattı!
Hadise'den RTÜK'e "Sıfır Tolerans" göndermesi! Yasaklanan klibini hatırlattı! Şarkıcı Hadise RTÜK'ün "Kızılcık Şerbeti" dizisine verdiği 5 kez yayın durdurma cezasını eleştirdi.