kol saati


DJ Faruk Sabancı'nın servetlik saati gündem yarattı
DJ Faruk Sabancı'nın servetlik saati gündem yarattı Sosyetik DJ Faruk Sabancı, kesenin ağzını açtı. Piyasa değeri yaklaşık 8 milyon lira olan bir saat alarak kendini ödüllendirdi. şk hayatıyla da gündemden düşmeyen Sabancı, Dilay Korkmaz ile ilişki yaşamış daha sonra ilişkilerini noktalamıştı.
Schwarzenegger’ın saati açık artırmada 270 bin Avroya satıldı
Schwarzenegger’ın saati açık artırmada 270 bin Avroya satıldı Yakışıklı aktör Arnold Schwarzenegger’ın Münih’te kısa süreli alıkonulmasına sebep olan saati, Avusturya’daki iklim krizine destek açık artırmasında 270 bin Avroya satıldı.
Arnold Schwarzenegger gözaltına alındı
Arnold Schwarzenegger gözaltına alındı Ünlü oyuncu Arnold Schwarzenegger, Almanya'nın en yoğun havalimanlarından olan Münih Havalimanı'nda gözaltına alındı.
Yusuf Yazıcı'dan Melisa Aslı Pamuk'a servetlik jest!
Yusuf Yazıcı'dan Melisa Aslı Pamuk'a servetlik jest! Milli futbolcu Yusuf Yazıcı ve ünlü oyuncu Melisa Aslı Pamuk'un aşkı tam gaz devam ediyor.
Şeyma Subaşı servetlik saatiyle gündemde
Şeyma Subaşı servetlik saatiyle gündemde Hem özel hayatı hem de son dönemdeki hareketleriyle dikkatleri sürekli üzerine çeken sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, takılarıyla ve aksesuarlarıyla da hep ön planda olmayı başarıyor.
James Bond yıldızı Roger Moore'un eşyaları dudak uçuklatan rakama satıldı
James Bond yıldızı Roger Moore'un eşyaları dudak uçuklatan rakama satıldı 007 James Bond yıldızı Sir Roger Moore'un ailesi, oyuncunun James Bond hatıralarından oluşan kişisel koleksiyonunu, 37 milyon liraya sattı.
Shakira intikam yeminini bozmuyor
Shakira intikam yeminini bozmuyor Geçtiğimiz yıl olaylı bir şekilde ayrılan Shakira ve Pique arasında sular yakın zamanda durulacak gibi durmuyor. Dünyaca ünlü şarkıcı yeni klibinde yine Pique'yi hedef aldı.