komşu


Dilan-Engin Polat çiftini cezaevine götüren olayın görüntüleri ortaya çıktı!
Dilan-Engin Polat çiftini cezaevine götüren olayın görüntüleri ortaya çıktı! Türkiye'nin günlerdir konuştuğu Dilan - Engin Polat dosyasında her gün yeni skandallar ortaya çıkıyor. Polat çiftinin tutuklanmadan önce komşularının kâbusu olduğu konuşuluyordu. O görüntüler ortaya çıktı.
Cinsel istismar, rehber öğretmen sayesinde ortaya çıktı!
Cinsel istismar, rehber öğretmen sayesinde ortaya çıktı! Bolu'nun Mengen ilçesine bağlı Gökçesu beldesinde 2017 yılında 9 yaşındayken, komşuları M.Ö.'nün (75) cinsel istismarına uğrayan K.Ç. isimli kız çocuğu, olaydan 6 yıl sonra yaşadıklarını okulda rehber öğretmenine anlattı.
Dilan - Engin Polat çiftini eski komşuları anlattı! Gecekondudan villaya
Dilan - Engin Polat çiftini eski komşuları anlattı! Gecekondudan villaya Dilan Polat - Engin Polat çifti mal varlıklarına el konulmasından kısa süre sonra gözaltına alındı.
Komşuların 'tadilat' kavgasında 1'i çocuk, 3 kişi yaralandı!
Komşuların 'tadilat' kavgasında 1'i çocuk, 3 kişi yaralandı! Antalya'da tadilat nedeniyle komşularıyla tartışan Yılmaz S., tabancayla ateş edip Ali F. (46) ile bu sırada okuldan evlerine dönen Sinem U.'yu (8) yaraladı. Muhammet F.'nin (64) de tabancanın kabzasıyla başına vuran Yılmaz S., polis tarafından yakalandı.
Orhan Pamuk komşularıyla mahkemelik oldu
Orhan Pamuk komşularıyla mahkemelik oldu NOBEL ödüllü yazar Orhan Pamuk, Cihangir'in ünlü binalarından Taray Apartmanı'nın riskli olduğunun tespit edilmesi sonrasında komşusu olan diğer apartman sakinleriyle mahkemelik oldu.
Apartmanda flamenko kavgası çıktı! Komşulara şiddet davası
Apartmanda flamenko kavgası çıktı! Komşulara şiddet davası Flamenko dansçısı ve müzisyen Elif Akbaydoğan, işyerinin bulunduğu apartmanda oturan Değer B. ve Selçuk B. tarafından tehdit edildiğini, ağır hakaret ve iftiralara maruz kaldığını iddia ederek korunma talebinde bulundu.
Serenay Sarıkaya annesinin yaşadığı yasak aşk için ne söyledi?
Serenay Sarıkaya annesinin yaşadığı yasak aşk için ne söyledi? Ünlü isim Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ve oyuncu Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun ile yasak aşk yaşadığı iddialarıyla çalkalanmıştı. Sarıkaya, önceki gün Etiler’de görüntülendi...