koruma


Stajyer öğrencilere cinsel istismardan tutuklanan doktor adli kontrolle serbest
Stajyer öğrencilere cinsel istismardan tutuklanan doktor adli kontrolle serbest Balıkesir’de, Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde staj gören 17 yaşındaki 3 lise öğrencisine, cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla tutuklanan Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi T.A. (40), adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Galatasaray'ın futbolcularının korumalarından muhabirlere magandalık
Galatasaray'ın futbolcularının korumalarından muhabirlere magandalık Ulus'taki bir mekânda eğlenen Juan Mata, Leo Dubois ve Sergio Oliviera'nın korumaları görüntü alınmaması adına üzerlerindeki montlarla VIP otomobillerin kapılarını gizlemeye çalıştı.
Hatay Arkeoloji Müzesi'nde eserlere çelik kafes ve kum torbalı koruma!
Hatay Arkeoloji Müzesi'nde eserlere çelik kafes ve kum torbalı koruma! Depremlerde hasar alan Hatay Arkeoloji Müzesi'ndeki tarihi eserler ve kültür varlıklarının korunması için çalışmalar devam ediyor.
Bengü hayatını kaybeden koruması için 350 bin TL ödeyecek
Bengü hayatını kaybeden koruması için 350 bin TL ödeyecek Şarkıcı Bengü, 2012’deki kazada yaralanmış, koruması Ümit Özer de hayatını kaybetmişti. Bengü, gerekli önlemi almadığı için Özer’in ailesine 350 bin TL tazminat ödeyecek.
WhatsApp'tan bilinmeyen numaralar için güvenlik önlemi
WhatsApp'tan bilinmeyen numaralar için güvenlik önlemi Anlık haberleşme uygulaması WhatsApp, bilinmeyen numaraları bildirim kutusundan engelleme için kısayol ekleyecek.
Hadise korumasız adım atmıyor
Hadise korumasız adım atmıyor Mehmet Dinçerler ile 5 aylık evliliğini 1 Ekim'de sonlandıran Hadise, Nişantaşı'nda görüntülendi.
Nevin Teoman kızı Seren Serengil hakkında koruma kararı aldırdı
Nevin Teoman kızı Seren Serengil hakkında koruma kararı aldırdı Merhum Öztürk Serengil'in eski eşi Nevin Teoman; bu evlilikten doğan kızı Seren Serengil hakkında koruma kararı aldırdı...