kredi kartı


37 milyon kişinin 1.2 trilyon borcu var
37 milyon kişinin 1.2 trilyon borcu var Çetin geçim şartlarının yarattığı baskının altında kalan vatandaşın sırtındaki borç yükü de artıyor. Ekonomi yönetimi kredi kartı harcamalarını sınırlandırmak için düğmeye bastı. Ancak uzmanlar, bu adımın krizi derinleştirebileceğini belirtiyor.
Bonus Platinum Biyometrik Kart ile ödemeler parmak iziyle yapılabilecek
Bonus Platinum Biyometrik Kart ile ödemeler parmak iziyle yapılabilecek Garanti BBVA, Bonus Platinum Biyometrik Kart ile kullanıcıların ödemelerini parmak izi okutarak, şifresiz ve güvenle gerçekleştirebileceğini duyurdu.
Papara’nın 'Koleksiyon Kart' ailesine bir yenisi daha eklendi
Papara’nın 'Koleksiyon Kart' ailesine bir yenisi daha eklendi Finansal teknoloji şirketi Papara, Koleksiyon Kart ailesini genişletmeye devam ediyor. Papara'nın yeni kart ürünü DC lisanslı The Flash Card, dünyanın her yerinde online harcamalarda kullanılabiliyor.
Kart borcunda bir ayda 92,5 milyarlık artış
Kart borcunda bir ayda 92,5 milyarlık artış Bireysel kredi kartı borçları 2 Şubat itibarıyla 1 trilyon 247,4 milyar liraya ulaştı. Taksitli kart borçları bir ayda 40,9 milyar lira artarak 240,5 milyar, taksitsiz borçlar 51,5 milyar liralık artışla 706,9 milyar lira oldu.
Seçimden sonra kredi kartına ayar geliyor
Seçimden sonra kredi kartına ayar geliyor Gelirleri, masrafları kadar artmayan vatandaşlar kredi kartlarına yönelirken ekonomi yönetimi, seçimden sonra kartlı harcamalarda düzenleme yapılacağı mesajını veriyor.
Garanti BBVA Ödeme Sistemleri araştırma sonuçlarını paylaştı
Garanti BBVA Ödeme Sistemleri araştırma sonuçlarını paylaştı Garanti BBVA Ödeme Sistemleri (GÖSAŞ), BKM verileri üzerinden gerçekleştirdiği ‘Türkiye’de Kartlı Ödemeler 2023’ araştırmasının sonuçlarını açıkladı.
Kredi kartları alarm veriyor
Kredi kartları alarm veriyor Bireysel kredi kartı borçları1.2 trilyon liraya ulaştı. Tüketimin enflasyonla mücadeledeki zorlayıcı etkisi nedeniyle ekonomi yönetiminin kredi kartlarında frene basması bekleniyor.