kripto para


OKX TR'nin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çamır oldu
OKX TR'nin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çamır oldu Kripto para borsası OKX, Mehmet Çamır'ı OKX Türkiye'nin (OKX TR) Yönetim Kurulu Başkanı olarak atadığını duyurdu.
Topluluk odaklı, kripto para birimi geliştirildi
Topluluk odaklı, kripto para birimi geliştirildi Türk mühendis Ahmet Karaçalı, topluluk odaklı, merkeziyetsiz kripto para birimi geliştirildiğini duyurdu. Tamamen topluluğun yöneteceği Vatra Inu isimli merkeziyetsiz, deflasyonist Web3 kripto para birimi, 14 Şubat'ta ön satışa çıkarılacak.
Küresel kripto para borsasından kriptoda yapay zeka trendi değerlendirmesi
Küresel kripto para borsasından kriptoda yapay zeka trendi değerlendirmesi Gate.io Küresel Büyüme Direktörü Kafkas Sönmez: "2023’e 1,1 milyar dolarlık bir piyasa değeriyle başlayan yapay zeka odaklı kripto para birimleri, aralık ayında 7 milyar barajını aştı. Buna rağmen piyasalardaki son düşüşle 6 milyar dolar altına geriledi"
BingX Wealth, yüzde 40'a varan APR ile Shark Fin'i piyasaya sürüyor
BingX Wealth, yüzde 40'a varan APR ile Shark Fin'i piyasaya sürüyor Kripto para borsası BingX, BTC ve ETH fiyatlarına ilişkin doğru piyasa tahminleri için garantili getiri ve kâr vaat eden, anapara korumalı yapılandırılmış bir ürün olan Shark Fin'i tanıttı
10 ilde 'Sibergöz 19' operasyonu: 33 gözaltı
10 ilde 'Sibergöz 19' operasyonu: 33 gözaltı İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, bilişim sistemlerini kullanarak nitelikli dolandırıcılık ve hırsızlık suçlarını işleyen şüphelilere yönelik 10 ilde düzenlenen 'Sibergöz-19' operasyonlarında 33 şüphelinin yakalandığını duyurdu.
BingX, TradingView 2023 En İyi Kripto Borsası ödülüne layık görüldü
BingX, TradingView 2023 En İyi Kripto Borsası ödülüne layık görüldü BingX, üçüncü kez 2023 TradingView Broker Ödülleri'nde 'En İyi Kripto Broker/Borsa ödülüne layık görülerek 5 üzerinden 4,9 gibi etkileyici bir puan aldığını duyurdu.
Kripto para borsası ‘Rezerv Kanıtı’ raporunu yayınlandı
Kripto para borsası ‘Rezerv Kanıtı’ raporunu yayınlandı Kripto para borsası Gate.io, Ocak 2024 Rezerv Kanıtı (PoR) raporunu yayınladı. Rapora göre; şirketin rezerv oranı yüzde 115,47’ye çıkarken toplam tutulan varlıklarda 4,3 milyar dolara ulaştı.