Kubilay Aka


Kubilay Aka ve Mert Ramazan Demir'in büyük kavgası Ersin Arıcı'ya soruldu
Kubilay Aka ve Mert Ramazan Demir'in büyük kavgası Ersin Arıcı'ya soruldu "Yalı Çapkını"nın 'Abidin'i Ersin Arıcı’ya Mert Ramazan Demir ile Kubilay Aka kavgası soruldu
Kubilay Aka ve Mert Ramazan Demir büyük kavga etti!
Kubilay Aka ve Mert Ramazan Demir büyük kavga etti! Kubilay Aka'nın Yalı Çapkını'nın Ferit'i Mert Ramazan Demir'le kavga ettiği öğrenildi.
Ünlü isimleri buluşturan 'Dokuz Oğuz' dizisinden hatıra pozu
Ünlü isimleri buluşturan 'Dokuz Oğuz' dizisinden hatıra pozu Kubilay Aka, Deniz Işın, Yasemin Kay Allen ve Hakan Boyav'ın yer aldığı 'Dokuz Oğuz' dizisinin hazırlıkları tamamlandı.
Çağan Irmak'ın yeni filmi geri sayımda
Çağan Irmak'ın yeni filmi geri sayımda Çağan Irmak'ın yazıp yönettiği yeni sinema filmi 'Sevda Mecburi İstikamet', seyirciyle buluşmak üzere gün sayıyor.
Yasemin Allen'ın yeni projesinden ilk fotoğraflar
Yasemin Allen'ın yeni projesinden ilk fotoğraflar Kubilay Aka ile başrolünü paylaştığı '9 Oğuz' dizisiyle seyirci karşısına çıkacak olan oyuncu Yasemin Allen, Eskişehir'de kamera karşısına geçti.
Danla Bilic'ten 'popo implantı' iddiasına yanıt
Danla Bilic'ten 'popo implantı' iddiasına yanıt Sosyal medya fenomeni Danla Bilic önceki akşam düzenlenen bir lansmanda objektiflere yansıdı.
Danla Bilic'in sosyal medyadaki son hamlesi şoke etti
Danla Bilic'in sosyal medyadaki son hamlesi şoke etti Sosyal medya fenomeni Danla Bilic, Yusuf Engin'in ardından oyuncu Kubilay Aka ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Ancak ikilinin birlikteliği kısa sürmüştü.