Kubilay Aka


Çağan Irmak'ın yeni filminin oyuncu kadrosu netleşiyor
Çağan Irmak'ın yeni filminin oyuncu kadrosu netleşiyor Ünlü yönetmen Çağan Irmak, yeni filmi "Sevda Mecburi İstikamet"in hazırlıklarına başladı...
Kubilay Aka'ya çıplak fotoğraflı tehdit!
Kubilay Aka'ya çıplak fotoğraflı tehdit! Magazin gündemi yine bir şantaj olayı ile sarsıldı. Yakışıklı oyuncu Kubilay Aka ifşa korkusu ile şantajcılara 40 bin dolar kaptırdı.
Sinem Ünsal'ın rolünü Sevda Erginci kaptı!
Sinem Ünsal'ın rolünü Sevda Erginci kaptı! Gonca Vuslateri ile Doğacan Güneş Perkün’ün senaryosunu yazdığı “Aile Tablosu” filmi sil baştan yeniden çekilecek.
Gonca Vuslateri'nin sinema filmi projesinde şoke eden kriz!
Gonca Vuslateri'nin sinema filmi projesinde şoke eden kriz! Gonca Vuslateri ile Doğacan Güneş Perkün yazdığı ve kapağında “Ne yazık ki gerçek bir hikayeden esinlenilmiştir.” İfadesinin olduğu “Cenazemize Hoş geldiniz” filmi büyük bir heyecanla sete çıkmıştı.
'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti
'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti Uzun yıllar Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu ve Burak Özçivit arasında rekabet yaşanan 'En yakışıklılar' listesinde sıralama değişti.
Kubilay Aka ve Hazar Ergüçlü 'Sadece Arkadaşız' diyor
Kubilay Aka ve Hazar Ergüçlü 'Sadece Arkadaşız' diyor Hazar Ergüçlü ile Kubilay Aka'nın başrollerini paylaştığı 'Sadece Arkadaşız' dizisinin çekimleri devam ediyor.
Üç çapkını buluşturan kareye yorum yağdı
Üç çapkını buluşturan kareye yorum yağdı Önceki gün Bodrum'daki bir etkinliğe katılan Kaan Yıldırım ile Kubilay Aka, beraber deniz keyfi yaptı.