Kubilay Aka


Kubilay Aka'dan Afra Saraçoğlu-Mert Ramazan Demir aşkına ilk yorum
Kubilay Aka'dan Afra Saraçoğlu-Mert Ramazan Demir aşkına ilk yorum Kubilay Aka'nın yakın arkadaşı Mert Yazıcıoğlu'nun o dönem sevgilisi olan Afra Saraçoğlu ile samimiyetinden rahatsız olduğu için Mert Ramazan Demir'in üzerine yürüdüğü haberi gündem yaratmıştı.
Timuçin Esen tarihi karaktere can verecek
Timuçin Esen tarihi karaktere can verecek Abdullah Oğuz‘un uzun yıllardır hayali olan "Zaferin Rengi" filminde Timuçin Esen çok özel bir karaktere hayat verecek.
Alina Boz Umut Evirgen'e fena tutuldu! Öyle bir paylaşım yaptı ki!
Alina Boz Umut Evirgen'e fena tutuldu! Öyle bir paylaşım yaptı ki! Mithat Can Özer ile evliliğin eşiğinden döner dönmez işletmeci Umut Evirgen ile aşka başlayan Alina Boz, herkesi şaşırtmıştı.
Kubilay Aka'nın rol alacağı 'Fenerbahçe' filmine güzel transfer
Kubilay Aka'nın rol alacağı 'Fenerbahçe' filmine güzel transfer Yakışıklı oyuncu Kubilay Aka'nın başrolünde yer aldığı "Zaferin Rengi" filmi heyecanla bekleniyor.
Kubilay Aka'dan bomba aşk atağı! Meslektaşıyla sobelendi
Kubilay Aka'dan bomba aşk atağı! Meslektaşıyla sobelendi Uzun süredir hayatında kimse olmayan yakışıklı oyuncu Kubilay Aka, gönlünü kendisi gibi oyuncu olan Tuğçe Açıkgöz’e kaptırdı...
Oyuncu Kubilay Aka hangi güzel fenomenle aşk yaşıyor? Bomba iddia!
Oyuncu Kubilay Aka hangi güzel fenomenle aşk yaşıyor? Bomba iddia! Magazin dünyasının çapkın isimlerinden Kubilay Aka, aşk hayatına hız verdi.
Kubilay Aka'ya Danimarka morali
Kubilay Aka'ya Danimarka morali Yakışıklı oyuncu Kubilay Aka yoğun çalışma temposu öncesi Danimarka'da moral depoluyor.