Kubilay Aka


Kubilay Aka'dan korkutan haber
Kubilay Aka'dan korkutan haber Oyuncu Kubilay Aka'nın yeni bir kaza geçirdiği ortaya çıktı. Geçtiğimiz aylarda kaza geçirip kafasına dikiş atılan Aka, yeni bir kaza daha geçirdi.
Kubilay Aka'nın yeni projesi belli oldu
Kubilay Aka'nın yeni projesi belli oldu "Aşk 101" dizisinde unutulmaz bir performans sergileyen yakışıklı oyuncu Kubilay Aka'nın yeni projesi belli oldu.
Kubilay Aka hangi ünlü güzeli yakın markaja aldı?
Kubilay Aka hangi ünlü güzeli yakın markaja aldı? Yakışıklı oyuncu Kubilay Aka'nın uzun süredir kalbi boş olan ünlü bir güzelle yakınlaştığı ortaya çıktı.
Kubilay Aka'dan flaş Miray Daner açıklaması
Kubilay Aka'dan flaş Miray Daner açıklaması Fırtınalı aşkları, Kubilay Aka'nın başka kadınlara attığı mesajların ifşa olmasıyla biten Kubilay Aka ve Miray Daner geçtiğimiz hafta bir olaylı pişti yaşamıştı.
Kubilay Aka ve Miray Daner'in olaylı piştisi
Kubilay Aka ve Miray Daner'in olaylı piştisi Fırtınalı aşkları, Kubilay Aka'nın başka kadınlara attığı mesajların ifşa olmasıyla biten Kubilay Aka ve Miray Daner dün akşam bir olaylı pişti yaşadı.
Bensu Soral'dan Kubilay Aka sorusuna flaş yanıt!
Bensu Soral'dan Kubilay Aka sorusuna flaş yanıt! Bensu Soral halen hassas bir süreçten geçen evliliği ve eşi Hakan Baş ve adının aşk dedikodusuna karıştığı rol arkadaşı Kubilay Aka'ya dair soruları yanıtladı.
Bensu Soral'ı kaçıran Kubilay Aka sorusu!
Bensu Soral'ı kaçıran Kubilay Aka sorusu! İş insanı eşi Hakan Baş ile boşanacakları konuşulan Bensu Soral, önceki gün Nişantaşı'nda kameralara yansıdı. Güzel oyuncu evliliğiyle ilgili konuşurken, Arnavutköy'de görüntülenen Hakan Baş ise kaçamak cevaplar verdi.