Küçükçekmece


Küçükçekmece'de güzellik merkezinin camları kırıldı!
Küçükçekmece'de güzellik merkezinin camları kırıldı! Küçükçekmece'de bir AVM'de bulunan güzellik merkezine gelen kişi iddiaya göre önce fiyat sordu. Bir gün sonra güzellik merkezine yeniden gelen kişi bu kez iş yerinin camlarını kırdı.
Küçükçekmece'de binada patlama
Küçükçekmece'de binada patlama İstanbul Küçükçekmece'de bir binanın giriş katında patlama meydana geldi.
Dilan - Engin Polat, Küçükçekmece Adliyesi'nde ifade verdi
Dilan - Engin Polat, Küçükçekmece Adliyesi'nde ifade verdi Dilan ve Engin Polat ifade vermek için geldikleri Küçükçekmece Adliyesi’nde görüntülendi.
Küçükçekmece'de uzun namlulu silahlarla restoranı taradılar
Küçükçekmece'de uzun namlulu silahlarla restoranı taradılar İstanbul Küçükçekmece'de 4 kişi uzun namlulu silahlarla restorana kurşun yağdırdı. Onlarca kurşun sıkılırkan olayda polis ekipleri şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.
İstanbul'da büyük yangın! Canlarını zor kurtardılar
İstanbul'da büyük yangın! Canlarını zor kurtardılar İstanbul Florya'da lastik deposu olarak kullanılan binada yangın çıktı. Çok sayıda itfaiye ekibinin sevk edildiği yangın kısa sürede kontrol altına alınırken, binanın hemen yakınındaki Özel Eğitim Uygulama Okulu'ndaki öğrencilerle öğretmenlerin kaçtığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
Yağışlar barajları nasıl etkiledi?
Yağışlar barajları nasıl etkiledi? İstanbul''da 24 saatte etkili olan yağışta Arnavutköy'e 221,4 kilogram yağmurun düştüğü açıklandı. Yağışa rağmen barajlardaki doluluk oranı düne göre geriledi.
AFAD'dan kritik İstanbul açıklaması: "Zemin sıvılaşmasında 15 ilçeye dikkat"
AFAD'dan kritik İstanbul açıklaması: "Zemin sıvılaşmasında 15 ilçeye dikkat" Marmara'da beklenen olası depreme karşı alınacak tedbirlerle ilgili kritik bir açıklama geldi. AFAD, İstanbul'da zemin sıvılaşma riski en yüksek olan 15 ilçeyi duyurdu.