Kültür ve Turizm Bakanlığı


Kanun bir gecede değişti orman yangınları başladı
Kanun bir gecede değişti orman yangınları başladı Sözcü'nün haberine göre orman arazileri ‘kamu yararı’ kapsamında yapılaşmaya açıldı. Bu düzenlemeden 10 gün sonra sahil şeridindeki yangınlar yürek yaktı.
Fatih Altaylı’dan Kültür ve Turizm Bakanlığı’na sert eleştiri!
Fatih Altaylı’dan Kültür ve Turizm Bakanlığı’na sert eleştiri! Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın paylaştığı ‘İstanbul tanıtım filmi’ni köşesinde değerlendiren Habertürk yazarı Fatih Altaylı, dikkat çeken ifadeler kullandı.
Burhan Şeşen: "İktidarın sanatla derdi var"
Burhan Şeşen: "İktidarın sanatla derdi var" MÜYORBİR Başkanı Burhan Şeşen 16 aydır sesleri kesilen müzik emekçilerinin yaşadığı sorunları anlattı...
'Aşılandım' reklam videosu için "Sömürge zihniyetini andırıyor" yorumu
'Aşılandım' reklam videosu için "Sömürge zihniyetini andırıyor" yorumu Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın, paylaştıktan sonra sildiği “Aşılandım” tanıtım videosunu, Washington Post muhabiri Vanessa H. Larson sosyal medyadan yorumladı.
CHP’li vekil kürsüde ağlayarak anlattı, Bakan gözlerini kaçırdı!
CHP’li vekil kürsüde ağlayarak anlattı, Bakan gözlerini kaçırdı! TBMM’deki görüşmelerinde Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın da arasında olduğu kurumların bütçeleri görüşüldü. Oturuma Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'da katıldı.
Bakan Ersoy: "15 bin müzisyene destek verilecek"
Bakan Ersoy: "15 bin müzisyene destek verilecek" Corona virüsü salgını sonrasında restoran ve eğlence mekanlarının kapanması nedeniyle zor geçiren müzisyenlere aralık ayından itibaren maddi destek verilecek.