Kurban Bayramı


Bodrum'da Maça Kızı kendi rekorunu kırdı 1.5 porsiyon döner 370 TL'ye kadar çıktı. Yıllardır lahmacun-ayran fiyatıyla gündem olan Maça Kızı adlı mekan, 2021 tarifeleri artık esprilere konu olmaya başladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kurban Bayramı mesajı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında “Tüm vatandaşlarımızı, artık 18 yaş üzerindeki herkesin istifadesine sunduğumuz aşı hizmetinden yararlanmaya davet ediyorum” dedi.
Bayram için sağanak uyarısı: 3 gün etkileyecek! Meteoroloji’nin tahminlerine göre bayramın ikinci ve üçüncü gününde yurdun kuzey kesimlerinde sağanak yağış etkili olacak. Hava sıcaklıklarında birkaç derecelik düşüş beklense de sıcaklıklar mevsim normallerinin üzerinde seyredecek.
Burcu Esmersoy: "İstanbul bana kaldı" Bayram tatilini İstanbul dışında geçirmeyen ender isimlerden sunucu Burcu Esmersoy, kalabalıktan uzan şehrin tadını çıkaranlardan...
Tatilcilere "45 derece" uyarısı!.. 9 gün sürecek olan Kurban Bayramı tatili bu akşam başlıyor. Vatandaşlar bayram için hazırlıklarını sürdürürken, özellikle bayramda seyahat edecekler için hava durumu büyük önem taşıyor. Meteoroloji’nin tahminlerine göre bayramda yurdu yağışsız ve sıcak bir hava bekliyor.
9 günlük bayram tatili trafiği kilitledi Kurban Bayramı tatiline erken çıkanlar yollarda kilometrelerce araç kuyruğuna neden oldu. Feribot iskeleleri ek seferlere rağmen tıklım tıklım dolarken, bazı yollarda trafik durma noktasına geldi.
1 milyon kişi bayram tatilinde sahillerde! Yerli turist bayram dönemi için gelen 9 günlük tatilde aile ziyaretleri dışında sahilleri de tercih ederken, yaklaşık 1 milyon kişinin sahil bölgelerine akması bekleniyor.