Kurban Bayramı


Ege sahilleri tıklım tıklım!
Ege sahilleri tıklım tıklım! Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Çeşme milyonlarca tatilciyi ağırlıyor. Bayramın birinci günü sahillerde adım atacak yer kalmadı. Uçaklar ek seferlerini üç katına çıkartırken, otobüs şirketleri ise bazı şehirlerden saat başı olarak sefer düzenlemeye başladı.
Bakan Koca: "Bu bayram diğer 3 bayramdan farklı"
Bakan Koca: "Bu bayram diğer 3 bayramdan farklı" Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yayımladığı Kurban Bayramı mesajında, "Salgın henüz son bulmamış olsa da bu bayram diğer 3 bayramdan farklı. Artık aşı var" dedi.
Aslı Enver'in bayram neşesi
Aslı Enver'in bayram neşesi Son olarak "Babil" dizisiyle ekrana gelen oyuncu Aslı Enver, şu sıralar yeni aşk mutluluğu yaşıyor.
Kabil’de bayram namazı sırasında saldırı
Kabil’de bayram namazı sırasında saldırı Afganistan'ın başkenti Kabil'de bayram namazı sırasında roketli saldırı düzenlendi. Roketlerin Başkanlık Sarayı yakınına düştüğü belirtildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan KKTC'den ilan etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan KKTC'den ilan etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bayram Namazı'nı Lefkoşa'da kıldı.
Mutlu bayramlar!..
Mutlu bayramlar!.. Tüm okurlarımızın Kurban Bayramı'nı tebrik eder; sağlık ve esenlik dolu günler temenni ederiz..
Bodrum'da Maça Kızı kendi rekorunu kırdı
Bodrum'da Maça Kızı kendi rekorunu kırdı 1.5 porsiyon döner 370 TL'ye kadar çıktı. Yıllardır lahmacun-ayran fiyatıyla gündem olan Maça Kızı adlı mekan, 2021 tarifeleri artık esprilere konu olmaya başladı.