Kurban Bayramı


Hülya Avşar'ın 2 milyon TL'lik şıklığı
Hülya Avşar'ın 2 milyon TL'lik şıklığı Hülya Avşar, bayramın ilk günü Batum'da seyircilerine muhteşem bir bayram gecesi yaşatarak performansı ile büyük beğeni topladı.
Sağlık Bakanlığı'ndan ‘küçük porsiyon’ uyarısı
Sağlık Bakanlığı'ndan ‘küçük porsiyon’ uyarısı Sağlık Bakanlığı, Kurban Bayramı'nın ikinci gününde uyarıda bulundu. Fazla miktarda et tüketiminin sağlığa zararlı olduğuna dikkat çekildi. Küçük porsiyonlarla beslenmenin önemine vurgu yapıldı.
Alişan'ın kardeş acısı dinmiyor
Alişan'ın kardeş acısı dinmiyor Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş'ı geçtiğimiz yıl Kurban Bayramı'nda koronavirüs nedeniyle kaybetti.
Şehitliklere ziyaretçi akını
Şehitliklere ziyaretçi akını Arife Günü'nde mezarlıklar ve şehitlikler ziyaretçi akınına uğradı. İstanbul'da Edirnekapı Şehitliği'nde de bayram ziyareti için şehitliğe gelenler, şehit mezarlarının başında dua edip, Kuran-ı Kerim okudu.
Kazalar aileleri parçaladı
Kazalar aileleri parçaladı Arefe gününde Zonguldak, Bursa, İzmir, Muğla ve Artvin'de meydana gelen trafik kazalarında 9 kişi hayatını kaybederken, 22 kişi yaralandı.
Bayrama zamlı girdik
Bayrama zamlı girdik Tatil süresi uzatılan bayramda halk gönlünce alışveriş yapamıyor. Kurban Bayramı alışverişleri cep yakıyor. Bu yıl fiyatların yüzde 100’e varan oranda arttığı kurbanlıklarda talep düşük. Şeker ve baklava da zamlı fiyatlarla tezgahlarda.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kurban Bayramı mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kurban Bayramı mesajı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.