Kurban Bayramı


Sinem Kobal'ın bayram sevincine 30 bin beğeni
Sinem Kobal'ın bayram sevincine 30 bin beğeni Uzun süredir setlerden uzak olan oyuncu Sinem Kobal, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanıyor.
Tatilciler Çeşme'ye akın etti! Ilıca Plajı'nda yoğunluk
Tatilciler Çeşme'ye akın etti! Ilıca Plajı'nda yoğunluk İzmir'in Çeşme ilçesi 9 günlük Kurban Bayramı'nda tatilcilerin akınına uğradı. Denizi, kumu ve güneşiyle tercih edilen Ilıca Plajı, İzmir ve başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen tatilcilerle doldu.
Siyasi parti heyetleri bayramlaştı
Siyasi parti heyetleri bayramlaştı Ankara'da, siyasi partiler arasında bayramlaşma ziyaretleri gerçekleşti. AK Parti ve CHP'li heyetlerinin bayramlaşmasında İsveç'te Kuran-ı Kerim'e yönelik yakma eylemi ve yeni Anayasa konusu konuşuldu.
Kapadokya'da 1 saatlik balon turu 100 eurodan başlıyor
Kapadokya'da 1 saatlik balon turu 100 eurodan başlıyor Turizm merkezi Kapadokya’da 27 firmaya ait onlarca sıcak hava balonu bulunuyor.
Yıldız Çağrı Atiksoy bayramı neden mutsuz karşıladı?
Yıldız Çağrı Atiksoy bayramı neden mutsuz karşıladı? Hayatını meslektaşı Berk Oktay ile birleştiren oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy, bayramı mutsuz karşıladı.
Tatilcilere 'Carettalara dokunmayın' uyarısı
Tatilcilere 'Carettalara dokunmayın' uyarısı Dünyaca ünlü turistlik ilçeler Bodrum, Datça, Marmaris, Fethiye, Ortaca ve Ula'ya sahip olan Muğla, 9 günlük Kurban Bayramı tatili için binlerce kişinin akınına uğradı.
Kurbanlık almaya giden ailenin otomobili kanala uçtu: 3 ölü
Kurbanlık almaya giden ailenin otomobili kanala uçtu: 3 ölü Mersin'in Tarsus ilçesinde mahalleye kurbanlık almaya giderken sulama kanalına uçan otomobildeki Hacı (37) ve Fesla Yoldaş (40) çifti ile 8 yaşındaki oğulları Muhammed Enes hayatını kaybetti. Çiftin diğer çocukları Ahmet Enes ise kazadan yara almadan kurtuldu.