Kuruçeşme


Tolga Sarıtaş aşkını haykırdı: "İlişkimiz güzel gidiyor"
Tolga Sarıtaş aşkını haykırdı: "İlişkimiz güzel gidiyor" Oyuncu Tolga Sarıtaş ve sevgilisi Zeynep Mayruk, önceki gün Kuruçeşme'de objektiflere yansıdı.
Barış Arduç: "Hayatımın merkezinde kızım var"
Barış Arduç: "Hayatımın merkezinde kızım var" Geçen yıl kızı Jan Asya'yı kucağına alarak ilk kez baba olmanın mutlululuğunu yaşayan Barış Arduç, Kuruçeşme'de objektiflere yansıdı.
Hadise ve Murda gecelerde görüntülendi
Hadise ve Murda gecelerde görüntülendi Geçen yıl "İmdat" adlı bir şarkı çıkaran Hadise ile rapçi Murda, önceki gece Bebek'te buluştu.
Zehra Çilingiroğlu'nun spor yapmadığı gün yok! "Hobi olarak da yürüyorum"
Zehra Çilingiroğlu'nun spor yapmadığı gün yok! "Hobi olarak da yürüyorum" Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra Çilingiroğlu önceki gün 10 kilometre yürüdü.
Mauro Icardi 3 kadınla birden çapkınlık yaptı
Mauro Icardi 3 kadınla birden çapkınlık yaptı Galatasaray’ın yıldızı Icardi, önceki gece Kuruçeşme’de üç güzelle eğlendi.
Aytaç Şaşmaz'ın gizemli buluşması! Güzel isim kim çıktı?
Aytaç Şaşmaz'ın gizemli buluşması! Güzel isim kim çıktı? Yakışıklı oyuncu Aytaç Şaşmaz Kuruçeşme'de objektfilere yansıdı. Yakışıklı oyuncu gizemli bir güzelle objektiflere yansıdı.
Serkan Balcı kendisini görüntüleyen muhabire hareket çekti!
Serkan Balcı kendisini görüntüleyen muhabire hareket çekti! Bir dönem yeşil sahalarda fırtınalar estiren Serkan Balcı bugünlerde aynı fırtınayı gecelerde estiriyor.