Kuş Uçuşu


"Kuş Uçuşu" dizisinin 3. sezon çekimleri başladı
"Kuş Uçuşu" dizisinin 3. sezon çekimleri başladı Ay Yapım'ın Netflix imzalı dizisi "Kuş Uçuşu"nun ekibi 3. sezon için sete çıktı.
İbrahim Çelikkol cephesinden sürpriz haber!
İbrahim Çelikkol cephesinden sürpriz haber! Geçen ay deprem haberini duyar duymaz Hatay’a koşan ve köy köy dolaşıp yardım götüren İbrahim Çelikkol cephesinden yeni haber geldi.
Birce Akalay Almanya'ya gidiyor
Birce Akalay Almanya'ya gidiyor En son dijital yayınlanan 'Kuş Uçuşu' dizisinde yer alan oyuncu Birce Akalay, Almanya yolcusu...
Burak Yamantürk'ü setten gönderdiler! Şoke eden olay!
Burak Yamantürk'ü setten gönderdiler! Şoke eden olay! "Kuş Uçuşu" dizi ekibi kısa bir dinlenme molasından sonra 3. sezon çekimlerine hazırlanıyordu.
'Kuş Uçuşu' yenilenen kadrosuyla çekimlere devam ediyor
'Kuş Uçuşu' yenilenen kadrosuyla çekimlere devam ediyor İkinci sezon çekimleri geçen günlerde tamamlanan "Kuş Uçuşu" ekibi çalışmalara hız kesmiyor.
Miray Daner'in şöhret yolunda liseyi bile okumadığı ortaya çıktı!
Miray Daner'in şöhret yolunda liseyi bile okumadığı ortaya çıktı! "Vatanım Sensin" dizisindeki rolüyle tanınan Miray Daner, "Kuş Uçuşu" dizisindeki rolüyle adından söz ettiriyordu.
Burak Yamantürk ve Özge Özpirinçi neden ayrı ayrı geziyor?
Burak Yamantürk ve Özge Özpirinçi neden ayrı ayrı geziyor? Gecelerde objektiflere yansıyan Özge Özpirinçci ile Berrak Tüzünataç, muhabirlere, "Her şey yolunda. Arkadaşlarımızın yanındaydık, evimize gidiyoruz" açıklamasında bulunmuştu.