Kuşadası


Kuşadası'na tatilci akını! 5 günde 135 bin araç giriş yaptı
Kuşadası'na tatilci akını! 5 günde 135 bin araç giriş yaptı Aydın'ın Kuşadası ilçesi, 9 günlük Kurban Bayramı tatilini fırsat bilen tatilcilerin akınına uğradı. İlçeye son 5 günde plaka tanıma sistemine (PTS) göre 135 bin araç giriş yaptı.
Adana'da 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi
Adana'da 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi Adana'nın Saimbeyli ilçesinde, Richter ölçeğine göre 4.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
Edvina Sponza milyonluk çiftlik hazırlığında
Edvina Sponza milyonluk çiftlik hazırlığında İbrahim Kutluay ile bir dargın bir barışık beraberliği süren Edvina Sponza, Caferli Köyü'nde bulunan değeri 50 milyon TL’yi bulduğu söylenen çiftliğinde yazı geçirmek için hazırlıklara başladı.
Oy kullanmaya gittiği okulda kalp krizi geçiren vatandaştan acı haber geldi
Oy kullanmaya gittiği okulda kalp krizi geçiren vatandaştan acı haber geldi Aydın'ın Kuşadası ilçesinde oy vermek için gittiği okul bahçesinde dün kalp krizi geçiren Yusuf Başdağ (70), kaldırıldığı hastanedeki müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.
Mustafa Keser'in havuza düştüğü anın görüntüsü ortaya çıktı
Mustafa Keser'in havuza düştüğü anın görüntüsü ortaya çıktı Aydın'ın Kuşadası ilçesinde depremzedelere moral gecesinde sahneye doğru yürürken ayağı zemine takılan Mustafa Keser'in dengesini kaybedip havuza düştüğü anın görüntüsü ortaya çıktı.
Osmaniye'de 19 saat sonra Alperen mucizesi yaşandı
Osmaniye'de 19 saat sonra Alperen mucizesi yaşandı Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7,7 büyüklüğündeki depremin ardından Aydın'ın Kuşadası ilçesinden arama-kurtarma çalışmalarına katılmak üzere Osmaniye'ye giden Kuşadası AKUT ekibi, yıkılan bir binanın enkazından yaklaşık 19 saat sonra Alperen isimli çocuğu kurtardı.
"Dolandırılmayın" diye uyaran kadın avukat, dolandırıcı çıktı!
"Dolandırılmayın" diye uyaran kadın avukat, dolandırıcı çıktı! Devremülk dolandırıcılığından tutuklanan 30 kişi arasında avukat Elif Akar da yer alıyor. Sosyal medyadan “Dolandırılmayın” mesajı paylaşan Akar’ın “Paravan şirketleri olan devremülklere dikkat” başlıklı bir köşe yazısı var.