Kütahya


Kütahya'da otomobille motosiklet çarpıştı
Kütahya'da otomobille motosiklet çarpıştı Kütahya'da motosiklet ile otomobilin çarpıştığı kazada 1'i ağır 4 kişi yaralandı.
'Koronavirüs aşısı 2 yıl sonra öldürüyor' dedi 1 hafta sonra vefat etti!
'Koronavirüs aşısı 2 yıl sonra öldürüyor' dedi 1 hafta sonra vefat etti! Kütahya Eczacılar Odası Haysiyet Kurulu Üyesi, 69 yaşındaki Eczacı Cemile Berra Tüfekçibaşı, “Koronavirüs aşısı 2 yıl sonra öldürüyor. Sakın aşı olmayın” dedikten 1 hafta sonra Koronavirüs'ten hayatını kaybetti.
Porselen devleri Ali Güral ve Erkan Güral Instagram'da birbirlerine girdi!
Porselen devleri Ali Güral ve Erkan Güral Instagram'da birbirlerine girdi! NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral ve Güral Porselen Yönetim Kurulu üyesi Ali Güral'ın sosyal medyada yaptıkları paylaşımlar, Türkiye ve Kütahya'da gündem oldu.
Kütahya'da 5 şiddetinde deprem meydana geldi!
Kütahya'da 5 şiddetinde deprem meydana geldi! Kütahya'nın Altıntaş ilçesinde saat 14.04'te 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem çevre illerden de hissedildi.
Zafer Havalimanı satılık listesine kondu
Zafer Havalimanı satılık listesine kondu Yap işlet devret modeliyle yapılan ve garanti edilen yolcu sayısının yüzde 1'ine bile ulaşamayarak dünyada adından söz ettiren Zafer Havalimanı'nın müteahhidi ve işletmecisi İC İçtaş, satış için teklifleri beklediklerini açıkladı.
Manavgat'taki yangında 3 kişi hayatını kaybetti!
Manavgat'taki yangında 3 kişi hayatını kaybetti! Antalya'nın Manavgat, Adana'nın Kozan, Mersin'in Aydıncık ve Bozyazı ilçeleri ile Osmaniye merkeze bağlı Dereobası ve Kadirli ilçelerinde orman yangınları etkisini sürdürüyor.
Kütahya'da trafik kazası: 2 ölü
Kütahya'da trafik kazası: 2 ölü Alınan tüm önlemlere ve yapılan uyarılara rağmen, yaşanan kazalar bayram sevincine gölge düşürdü.