kutlama


Beren Saat ve Kenan Doğulu gecelerde görüntülendi
Beren Saat ve Kenan Doğulu gecelerde görüntülendi Beren Saat - Kenan Doğulu çifti uzun süre sonra gecelerde görüntülendi.
Atiye, şampiyonluğu sevimli kızıyla kutladı
Atiye, şampiyonluğu sevimli kızıyla kutladı Atiye, Galatasaray'ın şampiyonluğunu; evinde sevimli kızı ile kutladı.
Buray, Antalya'da 19 Mayıs coşkusu yaşattı
Buray, Antalya'da 19 Mayıs coşkusu yaşattı Besteleriyle ve söylediği şarkılarla milyonların gönlünde taht kuran ünlü sanatçı Buray, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayram'ını Antalya'da Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran on binlerce kişiyi şarkıları ile coşturarak kutladı.
Ermaden, 86’ncı yaşını kutluyor
Ermaden, 86’ncı yaşını kutluyor Türkiye’nin demir cevheri üretiminin yüzde 38’ini, demir cevheri ihtiyacının ise yüzde 16’sını tek başına karşılayan OYAK Maden Metalürji Şirketlerinden Ermaden, 86’ncı yılını kutluyor.
Turkcell 30'uncu yılını iş ortaklarıyla kutladı
Turkcell 30'uncu yılını iş ortaklarıyla kutladı Turkcell, 30'uncu kuruluş yıldönümünde iş ortaklarıyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) bir araya geldi.
İstanbul'da üç ilçeden ortak 'Hep Birlikte 19 Mayıs Gençlik Festivali'
İstanbul'da üç ilçeden ortak 'Hep Birlikte 19 Mayıs Gençlik Festivali' İstanbul'da Şişli, Beşiktaş ve Beyoğlu Belediyeleri, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla ortaklaşa 'Hep Birlikte 19 Mayıs Gençlik Festivali' düzenliyor.
Çiçek Dilligil’in çifte sevinci
Çiçek Dilligil’in çifte sevinci Tiyatro sanatçısı Çiçek Dilligil bu yıl Anneler Günü’nde aynı zamanda Bora Öztoptak'la 27. evlilik yıldönümünü de kutladı.