kutlama


Bugün 82. yaşına basan Metin Akpınar'a kızı Duygu'dan flaş sözler
Bugün 82. yaşına basan Metin Akpınar'a kızı Duygu'dan flaş sözler Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkisinden olduğu ortaya çıkan Duygu Nebioğlu, bugün 82'nci yaşına giren babasıyla ilgili bir mesaj paylaştı
Mehmet Aslantuğ’dan çok konuşulan Arzum Onan paylaşımı
Mehmet Aslantuğ’dan çok konuşulan Arzum Onan paylaşımı Arzum Onan ile 27 yıllık evliliği 29 Mayıs'ta sona eren Mehmet Aslantuğ'dan çok konuşulacak bir paylaşım geldi.
Buray'dan coşkulu Cumhuriyet'in 100. yılı konseri
Buray'dan coşkulu Cumhuriyet'in 100. yılı konseri 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Aydınlılar Cumhuriyet’in ikinci yüzyılını Buray ile coşkuyla karşıladı.
Sahnede yuhalandığı iddia edilen Özcan Deniz'den sert açıklama
Sahnede yuhalandığı iddia edilen Özcan Deniz'den sert açıklama Kıbrıs’ta konser veren Özcan Deniz’in Cumhuriyet’in 100’üncü yılını kutlamadığı ve “10. Yıl Marşı”nı söylemeden sahneyi terk ettiği için yuhalandığı öne sürüldü. Şaşırtan iddiaya ünlü şarkıcıdan cevap geldi.
Kız Kulesi'nde '100'üncü yıl' ışık gösterileri, bugün de sürecek
Kız Kulesi'nde '100'üncü yıl' ışık gösterileri, bugün de sürecek Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kız Kulesi'nde Cumhuriyet'in 100'üncü yılı için yansıtma ve ışık gösterilerinin bugün de devam edeceğini açıkladı.
Fatih Altaylı'dan AK Parti'ye '29 Ekim' göndermesi
Fatih Altaylı'dan AK Parti'ye '29 Ekim' göndermesi Fatih Altaylı, dün Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılının tüm yurtta coşkuyla kutlanmasıyla ilgili çarpıcı satırlar kaleme aldı.
Hadise'nin konserinde duygulandıran anlar yaşandı
Hadise'nin konserinde duygulandıran anlar yaşandı Cumhuriyetin 100’üncü yıl kutlamaları kapsamında şarkıcı Hadise, Kartal’da sahne aldı. Sahne performansına tarihsel bir anlam katan Hadise, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ünlü arazi kıyafetinin bir örneğiyle sahne aldı.