Leonardo di Caprio


Leonardo DiCaprio'ya Squid Game teklifi!
Leonardo DiCaprio'ya Squid Game teklifi! Squid Game'de oynaması için Leonardo DiCaprio'ya teklif götürülecek.
Leonardo DiCaprio ile Gigi Hadid yeni bir aşka mı yelken açtı?
Leonardo DiCaprio ile Gigi Hadid yeni bir aşka mı yelken açtı? Dünyaca ünlü aktör Leonardo DiCaprio; sadece başarılarıyla değil, aynı zaman özel hayatıyla da sık sık gündeme geliyor.
Leonardo DiCaprio'nun aşk hayatında neler oluyor?
Leonardo DiCaprio'nun aşk hayatında neler oluyor? Leonardo DiCaprio'nun 4 yıl aşk yaşadığı Camila Morrone'dan ayrıldıktan sonra sürpriz isimle aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.
Hangi yakışıklı oyuncu kendisinden 22 yaş küçük aşkından ayrıldı?
Hangi yakışıklı oyuncu kendisinden 22 yaş küçük aşkından ayrıldı? Magazin gündemini uzun bir süredir meşgul eden olaylı aşk aniden sona erdi...
Gişe rekortmeni Titanic, 2023’te sinemalara geri dönüyor
Gişe rekortmeni Titanic, 2023’te sinemalara geri dönüyor James Cameron'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Kate Winslet ve Leonardo DiCaprio'nun başrollerini paylaştığı film, 25. yıl dönümüne özel beyaz perdeye yeniden geliyor.
Leonardo DiCaprio’dan lüks markaya yatırım
Leonardo DiCaprio’dan lüks markaya yatırım Oscar ödüllü oyuncu Leonardo DiCaprio, Fransız şampanya markası Telmont'a yatırım yapıyor.
"Don't Look Up" rekora doymuyor!
"Don't Look Up" rekora doymuyor! Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lawrence'ın başrollerini paylaştığı Adam McKay filmi, 'Don't Look Up' Netflix'te tüm zamanların en çok izlenen 2. filmi oldu.