Lübnan


Lübnan televizyonunda görülmemiş rezalet
Lübnan televizyonunda görülmemiş rezalet Lübnan'daki özel bir televizyon programına katılan gazeteci ve eski bakan arasındaki tartışma kavgaya dönüştü.
BM: "2022 yılında 3 bin 789 kişi göç yolunda öldü"
BM: "2022 yılında 3 bin 789 kişi göç yolunda öldü" Birleşmiş Milletler’e bağlı Uluslararası Göç Örgütü (IOM), 2022’de Orta Doğu ve Kuzey Afrika’dan ayrılan 3 bin 789 kişinin göç yolunda hayatını kaybettiğini duyurdu. Bu sayının 2017’den bu yana görülen en yüksek can kaybı sayısı olduğu ifade edildi.
Murat Danacı Fas'ta film çekti
Murat Danacı Fas'ta film çekti "Beni Affet" dizisinin başrol oyuncusu Murat Danacı yurtdışına açıldı.
Lübnanlı şahsın skandal İstiklal Caddesi paylaşımı hakkında flaş gelişme
Lübnanlı şahsın skandal İstiklal Caddesi paylaşımı hakkında flaş gelişme İstanbul İstiklal Caddesi'nde video çekerek Tiktok’ta "Buradaki bütün kadınları 100 dolara alabiliriz" yazarak paylatığı iddiasıyla Lübnanlı bir kişi hakkında resen soruşturma başlatıldı.
Eda Ece'ye Lübnan'da "En İyi Kadın Oyuncu" ödülü
Eda Ece'ye Lübnan'da "En İyi Kadın Oyuncu" ödülü Güzel oyuncu Eda Ece kariyerindeki başarılara bir yenisini daha ekledi.
Menderes Utku'nun düğün detayları belli oldu
Menderes Utku'nun düğün detayları belli oldu Yeşilçam'ın 70'li yıllardaki ünlü çocuk yıldızı 59 yaşındaki Menderes Utku ile yaklaşık dört yıldır flört ettiği Lübnanlı sevgilisi Sura Zaattari'nin izdivacına bir hafta kaldı.
Furkan Palalı'nın şöhreti sınırları aştı
Furkan Palalı'nın şöhreti sınırları aştı Yakışıklı oyuncu Furkan Palalı; dünya yıldızı olma yolunda ilerliyor...