Lucas Torreira


Devrim Özkan, Galatasaraylı Torreira ile aşk yaşadığını sonunda itiraf etti
Devrim Özkan, Galatasaraylı Torreira ile aşk yaşadığını sonunda itiraf etti Devrim Özkan sonunda Galatasaraylı Lucas Torreira ile aşk yaşadığını itiraf etti. Etiler'de görüntülenen oyuncu, Toreira'yla Miami'de yakalanmalarıyla ilgili, "Her şey göründüğü gibi..." diyerek ilişki yaşadıklarını bu kez gizlemedi.
Oyuncu Devrim Özkan ile futbolcu Torreria'nın aşkı sürüyor
Oyuncu Devrim Özkan ile futbolcu Torreria'nın aşkı sürüyor Galatasaraylı Lucas Torreira ile bir dargın bir barışık aşk yaşayan Devrim Özkan, geçtiğimiz gün tribündeki yerini aldı. Yıldız futbolcu Torreira da sık sık güzel oyuncuyla göz göze geldi.
Devrim Özkan Galatasaraylı Torreira ile tatile çıktı
Devrim Özkan Galatasaraylı Torreira ile tatile çıktı Oyuncu Devrim Özkan ve futbolcu Lucas Torreira arasındaki aşk yeniden alevlendi.
Devrim Özkan ve Lucas Torreira aşklarına ikinci şansı mı verdi?
Devrim Özkan ve Lucas Torreira aşklarına ikinci şansı mı verdi? Galatasaraylı Torreira’nın evlilik şartlarını kabul etmeyip ayrılan Devrim Özkan, ünlü futbolcuya tekrar yeşil ışık yaktı. Sosyal medyadan tekrar birbirini takip etmeye başlayan ikili, küslüğü bitirdi.
Devrim Özkan futbolcu Lucas Torreria sorulunca kükredi!
Devrim Özkan futbolcu Lucas Torreria sorulunca kükredi! Oyuncu Devrim Özkan bir dönem samimi pozlar verdiği yıldız futbolcu sorulunca küplere bindi.
Lucas Torreira'nın Devrim Özkan'ın adını bile duymaya tahammülü yok!
Lucas Torreira'nın Devrim Özkan'ın adını bile duymaya tahammülü yok! Bir süredir adı oyuncu Devrim Özkan ile anılan Lucas Torreira'ya konuyla ilgili sorular yöneltildi. Bu sırada araya giren futbolcunun yakın arkadaşı, "Aman, ismini duymasın. Lütfen sormayın" dedi.
Lucas Torreira'dan sevgilisi Devrim Özkan'a 'oyunculuğu bırakacaksın' baskısı!
Lucas Torreira'dan sevgilisi Devrim Özkan'a 'oyunculuğu bırakacaksın' baskısı! Oyuncu Devrim Özkan, futbolcu sevgilisi Lucas Torreira’nın sözleri üzerine büyük şok yaşadı.