Mabel Matiz


Denizli Belediyesi Mabel Matiz ve Melike Şahin konserlerini iptal etti
Denizli Belediyesi Mabel Matiz ve Melike Şahin konserlerini iptal etti Denizli Belediyesi, 19 ve 30 Haziran'da Açık Hava Tiyatrosu’nda yapılacak Mabel Matiz ve Melike Şahin konserlerini iptal etti.
İzmir'de '19 Mayıs' coşkusu Mabel Matiz konseriyle yaşandı
İzmir'de '19 Mayıs' coşkusu Mabel Matiz konseriyle yaşandı İzmir'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, 'Gençlik Yürüyüşü' düzenlendi. Gündoğdu Meydanı'nda sona eren Gençlik Yürüyüşü sonrasında, vatandaşlar meydanda düzenlenen Mabel Matiz konserine katıldı.
Ünlü simalardan 'ikinci tur' mesajları!
Ünlü simalardan 'ikinci tur' mesajları! Cumhurbaşkanı seçimi ikinci tura kaldı. Ünlü simalar ikinci tur için sosyal medyada umutlu mesajlarını paylaştı.
Ufuk Beydemir'den yapımcı Engin Akıncı'ya dava
Ufuk Beydemir'den yapımcı Engin Akıncı'ya dava Şarkıcı Ufuk Beydemir'in başı yapımcısı ile dertte. Genç müzisyen, 2018 ve 2020 yılında yayınladığı albümlerinin yapımcısı Engin Akıncı'ya dava açtı.
Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in yüzlerinden düşen bin parça! Neden mutsuzlar?
Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir'in yüzlerinden düşen bin parça! Neden mutsuzlar? Geçtiğimiz sene evlenen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, bir mekândan çıkarken görüntülendi.
Edis'in adı şimdi de Mabel Matiz ile anılıyor! Sosyal medyada ortaya çıktı!
Edis'in adı şimdi de Mabel Matiz ile anılıyor! Sosyal medyada ortaya çıktı! Şarkıcı Edis'in son günlerin popüler ismi Mabel Matiz ile sürpriz buluşması sosyal medyayı çalkaladı.
Ebru Yaşar iddiasını ortaya koydu: "Memlekette sanatçı kalmaz"
Ebru Yaşar iddiasını ortaya koydu: "Memlekette sanatçı kalmaz" 2022’yi verdiği birçok konserle başarılı bir şekilde geride bırakan Ebru Yaşar, 2023’ün ilk konserinde de hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.