mağaza


Kısmetse Olur'un damat adayı Ünal Taylı'dan 'asparagas' paylaşım!
Kısmetse Olur'un damat adayı Ünal Taylı'dan 'asparagas' paylaşım! Podyum dünyasında boy gösteren mankenlerden Ünal Taylı bir dönem Kanal D ekranlarında yayınlanan izdivaç programı 'Kısmetse Olur'da yarışmacılar arasındaydı.
Alman kozmetik devi Rossmann'da 'şube müdürü' şoku! Parayı İddia'da batırdı!
Alman kozmetik devi Rossmann'da 'şube müdürü' şoku! Parayı İddia'da batırdı! Alman kozmetik devi Rossmann’ın İstanbul’daki bir mağazasında müdür olarak çalışan S. A. kasadan 7 bin lira aldı. A., şirket merkezi fark etmeden parayı yerine koymayı planladı. 7 bin lirayı yerine koymak için bir kez daha para aldı ve bu kez İddia oynadı. Ancak şansı yaver gitmedi...
Alışveriş yaparken beli kırılan müşteri asli kusurlu bulundu!
Alışveriş yaparken beli kırılan müşteri asli kusurlu bulundu! İstanbul’da bir teknoloji marketinde mağaza yetkilisinin yönlendirmesiyle asma kattan boşluğa düşen müşteri Ömer R.’nin beli kırıldı. Bilirkişi “Önüne bakmalıydı” diyerek Ömer R.’yi asli, mağaza yetkilisini tali kusurlu buldu.
Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal'a gönderme: "Annesinden hep destek görecek..."
Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal'a gönderme: "Annesinden hep destek görecek..." Emina Jahovic, eski eşi Mustafa Sandal’ın 14 yaşındaki oğullarına açacağı mağaza için “Bence bu yaş erken” çıkışı yaptı. Jahovic, içine sinmese de Etiler’de açılacak olan mağazayı ziyaret edeceğini söyledi.
Mustafa Sandal oğlu Yaman'a ayakkabı dükkanı açtı
Mustafa Sandal oğlu Yaman'a ayakkabı dükkanı açtı Mustafa Sandal'ın 14 yaşındaki oğlu Yaman, küçük yaşta sosyal medya üzerinden ayakkabı satışıyla ticaretteki başarısını göstermişti.
Burak Özçivit'ten flaş 'Kuruluş Osman' açıklaması! Final mi yapıyor?
Burak Özçivit'ten flaş 'Kuruluş Osman' açıklaması! Final mi yapıyor? "Kuruluş Osman"ın başrol oyuncusu Burak Özçivit bir mağaza açılışına katıldı ve rol aldığı dizi hakkında merakla beklenen açıklamayı yaptı.
Asrın felaketinden etkilenmeyen züccaciye mağazasının sahibi konuştu
Asrın felaketinden etkilenmeyen züccaciye mağazasının sahibi konuştu Kahramanmaraş’ta depremlerde 2 bin 500 bina yerle bir olurken, bir züccaciye mağazasında tabak, kaşık, çatal ve bıçakların sergilendiği vitrin ile masalar, yerinden oynamadı.