Makedonya


Ebru Şahin ve Cedi Osman'ın nikahı Ohri Gölü üzerinde yapılacak
Ebru Şahin ve Cedi Osman'ın nikahı Ohri Gölü üzerinde yapılacak Oyuncu Ebru Şahin ile dünyaca ünlü basketbolcu Cedi Osman’ın düğün detayları netleşti. Çiftin nikah töreni cuma günü damadın memleketi olan Kuzey Makedonya’nın Ohri kentindeki Ohri Gölü üzerinde yapılacak.
Ebru Şahin düğün stresini Amsterdam'da atıyor
Ebru Şahin düğün stresini Amsterdam'da atıyor Ebru Şahin büyük aşk yaşadığı Cedi Osman ile evleniyor...
Özlem Türkad: "Makedon mutfağına hakimim"
Özlem Türkad: "Makedon mutfağına hakimim" Erdal Özyağcılar'la başrolünü paylaşacağı 'Balkan Ninnisi' dizisinde yer alan Özlem Türkad, "Burada köfte yapmayı ve börek açmayı öğrendim" dedi.
Ebru Şahin'in Makedonya’daki nikah tarihi belli oldu
Ebru Şahin'in Makedonya’daki nikah tarihi belli oldu "Destan" dizisinin başrol oyuncusu Ebru Şahin için önümüzdeki ay hayatının en anlamlı imzasını atacak.
Ebru Şahin ve Cedi Osman Makedonya'da nikahlanıyor
Ebru Şahin ve Cedi Osman Makedonya'da nikahlanıyor "Destan" dizisinin başrolünde yer alan Ebru Şahin'i düğün heyecanı sardı.
Sabina Toziya'ya son görev
Sabina Toziya'ya son görev Usta oyuncu Sabina Toziya, 75 yaşında hayatını kaybetti. Sanatçı, yarın saat 09.00'da memleketi Makedonya’da düzenlenecek törenle defnedilecek.
Oyuncu Sabina Toziya'nın sağ tarafına felç indi!
Oyuncu Sabina Toziya'nın sağ tarafına felç indi! Altı sezondur ekranda olan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisi yarın yılbaşı arasının ardından ekrana dönüyor. Heyecanla sete başlamaya hazırlanan dizi ekibi aldıkları acı haberle adeta yıkıldı.