Maldivler


Nevzat Aydın ikinci kez evleniyor
Nevzat Aydın ikinci kez evleniyor Kurucusu olduğu Yemek Sepeti'ni altı yıl önce 589 milyon dolara satan ama CEO'luk görevini sürdüren 45 yaşındaki Nevzat Aydın, ikinci kez damat oluyor.
Hande Erçel ve Kerem Bürsin yine sponsorlu tatile çıktı
Hande Erçel ve Kerem Bürsin yine sponsorlu tatile çıktı Aynı dizide rol alan Hande Erçel ile Kerem Bürsin aşklarını geçen Nisan ayında gittikleri Maldivler’de ilan etmişti. Bu sponsorlu tatil çok konuşulmuştu.
Ebru Şahin bu yaz Alaçatı yerine Afrika'yı tercih etti
Ebru Şahin bu yaz Alaçatı yerine Afrika'yı tercih etti Her yaz Alaçatı'da tatil yapan oyuncu Ebru Şahin'in bu yıl ki tercihi Afrika oldu.
Ebru Şahin hangi projeyle ekrana dönecek?
Ebru Şahin hangi projeyle ekrana dönecek? Başrolünü oynadığı "Hercai" dizisiyle kariyerindeki yükselişini sürdüren Ebru Şahin'in yeni projesi merak konusuydu. Başarılı oyuncunun senaryosundan çok etkilendiği bir diziyle geri döneceği ortaya çıktı.
Ebru Şahin'in Maldivler neşesi
Ebru Şahin'in Maldivler neşesi "Hercai" dizisi final yaptıktan sonra evleneceği iddia edilen yakışıklı basketbolcu Cedi Osman ile Maldivler'in yolunu tutan oyuncu Ebru Şahin'in geri dönmeye niyeti yok.
Ebru Şahin ve Cedi Osman'dan sürpriz nikah haberi!
Ebru Şahin ve Cedi Osman'dan sürpriz nikah haberi! Final yapan "Hercai"de canlandırdığı Reyyan karakteriyle üç sezon boyunca atv ekranlarında fırtınalar estiren Ebru Şahin ve sevgilisi yakışıklı basketbolcu Cedi'den bomba haber.
Cedi Osman ve Ebru Şahin'in tatil pozlarına beğeni yağdı
Cedi Osman ve Ebru Şahin'in tatil pozlarına beğeni yağdı Şöhretli isimler reklam karşılığı Maldivler’de bedavaya sponsorlu tatil yaparken, Cedi Osman ve sevgilisi Ebru Şahin bu seyahate kendi paralarını ödeyerek çıkmıştı.