Maldivler


Hande Erçel'den Maldivler'de Kerem Bürsin'siz pozlar "Sen Çal Kapımı" dizisinde rol alan Hande Erçel ile Kerem Bürsin, geçen pazartesi Hint Okyanusu'ndaki balayı adası Maldivler'e gitmişti.
Hande Erçel'den Merve Boluğur'a bir darbe daha! Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in Maldivler'de yaptıkları aşk tatilini bedavaya getirmesi akıllara Merve Boluğur'u getirdi.
Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşk tatilini bedavaya getirdi Şöhretin kaymağını yiyen ünlüler, artık hayatlarını sponsorlarla yaşıyor.
Hande Erçel ve Kerem Bürsin Maldivler'de baş başa tatil mi yapıyor? Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in rol aldığı "Sen Çal Kapımı" dizisinin sezon finali vermesinin ardından ikilinin dinlenmek için Maldivler'e gittiği konuşuluyor.
Yeni evli sosyetikler Maldivler'in yolunu tuttu Deniz Akkaya'nın eski aşkı ünlü sosyetik Gökmen Şeynova bir süre önce flört etmeye başladığı modacı Ayşegül Boz ile geçtiğimiz günlerde evlenmişti.
Aleyna Tilki Maldivler'e sevgilisi Kadir Güneş'le mi gitti? Son haftalarda Türk ünlülerin komşu kapısı yaptığı Maldivler'in son misafiri genç şarkıcı Aleyna Tilki oldu.
Merve Boluğur'dan "Serenay'dan neyim eksik" girişimi Sosyal medyada 3.7 milyon takipçisine güvenen Merve Boluğur, önce konaklamak istediği otelleri takibe alıp ardından resmi sitelerine 'bedava ağırlanmak için' mesaj gönderiyor.