Maldivler


Dila Tarkan'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu
Dila Tarkan'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu 14 Şubat'ta Miami'de evlenme teklifi alan, 25 Şubat'ta İstanbul'da nişanlanan Dila Tarkan, geçen hafta muradına ermiş; iki yıllık aşkı Dağhan Doğruer ile Atina'da evlenmişti.
Dila Tarkan ve Dağhan Doğruer balayında
Dila Tarkan ve Dağhan Doğruer balayında Dila Tarkan, 2019’dan beri aşk yaşadığı Dağhan Doğruer ile Yunanistan’da 2 gün 2 gece süren bir düğünle evlendi. Ünlü çift balayına Maldivler'e gitti.
Hadise ve nişanlısı Mehmet Dinçerler Maldivler'de
Hadise ve nişanlısı Mehmet Dinçerler Maldivler'de Hadise ve nişanlısı Mehmet Dinçerler Maldivler'de neşeli bir tatil yapıyor...
Nevzat Aydın memleket sevdasını Maldivler'deki 5 milyonluk düğününe taşıdı!
Nevzat Aydın memleket sevdasını Maldivler'deki 5 milyonluk düğününe taşıdı! Nevzat Aydın, memleket sevdasını Maldivler’deki düğününe taşıdı. Trabzonlu iş insanı, bordomavi kıyafet seçimi yaptığı eğlenceli tören sonrasında “Bize her yer Trabzon” tezahüratları yaptı.
Nevzat Aydın Maldivler'de düğün için milyonluk ada kapattı!
Nevzat Aydın Maldivler'de düğün için milyonluk ada kapattı! Yemeksepeti’nin kurucusu Nevzat Aydın, ikinci evliliği için 5 milyon dolar bütçe ayırdı. Maldivler'de ada kapattı. 150 arkadaşını özel uçakla taşıdı. Bu sırada şirket çalışanları ise düşük maaş zammına karşı İstanbul'da protesto yapmaktaydı...
Ivana Sert ve Sezer Dermenci nikahlandı
Ivana Sert ve Sezer Dermenci nikahlandı Güzel yıldız Ivana Sert ile uzun zamandır aşk yaşadığı sevgilisi Sezer Dermenci, önceki gün Maldivler'de dünyaevine girdi.
Hande Erçel'in paylaşımına Kerem Bürsin'den olay yorum
Hande Erçel'in paylaşımına Kerem Bürsin'den olay yorum New York’a giden Hande Erçel sosyal medyayı da ihmal etmiyor.