Maltepe


Maltepe sahil yolunda kaza: 1'i ağır 2 yaralı
Maltepe sahil yolunda kaza: 1'i ağır 2 yaralı İstanbul Maltepe sahil yolunda seyir halindeki otomobil, aynı yönde giden otomobile çarptıktan sonra kaldırıma çıkarak reklam tabelasının direğine vurdu. Kazada 1'i ağır 2 kişi yaralandı.
Millet İttifakı İstanbul Mitingi öncesi bazı yollar trafiğe kapatıldı
Millet İttifakı İstanbul Mitingi öncesi bazı yollar trafiğe kapatıldı Millet ittifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Maltepe Etkinlik Alanında düzenlenecek olan İstanbul mitingi için alana çıkan yollar trafiğe kapatıldı. Kapanan yollardaki sürücüler alternatif yollara yönlendirildi.
İstanbul'da dehşete düşüren görüntü! Binlerce kişi o yolu kullanıyor
İstanbul'da dehşete düşüren görüntü! Binlerce kişi o yolu kullanıyor İstanbul'un işlek kavşak köprüsünün betonu dökülünce itfaiye alarma geçti. Betonun döküldüğü köprü ayakları çevresine şerit çekilerek önlem alınırken, inceleme yapılacağı belirtildi. Köprü betonundaki midye kabuklarının ortaya çıkmasıyla gündeme gelmişti.
Uyuşturucu bağımlısı şahıs ailesiyle oturduğu evi yaktı!
Uyuşturucu bağımlısı şahıs ailesiyle oturduğu evi yaktı! İstanbul'de uyuşturucu kullandığı öne sürülen bir kişi, ailesiyle birlikte oturduğu evi ateşe verdi. İtfaiye ekipleri tarafından söndürülen yangında ölen ya da yaralanan olmadı.
Maltepe'de kaza: 4 kişi yaralandı!
Maltepe'de kaza: 4 kişi yaralandı! İstanbul Maltepe'de otomobil ile soğan yüklü minibüsün çarpıştığı kazada 4 kişi yaralandı.
İstanbul Maltepe'de ruhsatsız silahlar ele geçirildi
İstanbul Maltepe'de ruhsatsız silahlar ele geçirildi İstanbul Maltepe'de bir kafede, ruhsatsız uzun namlulu silah ve pompalı tüfek ile bu silahlara ait fişekler ele geçirildi. Kafenin sahibi S.Ç. adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, çalışanı B.M.D. tutuklandı.