Manisa


Kırkağaç’taki tarihi han AKP ilçe binası yapıldı AKP’li belediye restore edilen iki binadan birini toplam 3 bin 900 liraya vatandaşa, diğerini de 525 liraya AKP’ye kiraladı.
Manisa'da yürekleri ağızlara getiren kaza! Manisa'nın Şehzadeler ilçesi, Çavuşoğlu Mahallesi yönünden seyir halinde olan 23 yaşındaki Hakan Yılmaz idaresindeki minibüsle Manisa yönünden seyir halinde olan 33 yaşındaki Tenzile Bağcı idaresindeki otomobil kavşakta çarpıştı.
Nazan Kesal: "Tarlada işçilik yaptım" Nazan Kesal, bir zamanların ünlü yıldızı Hülya Koçyiğit’in "Film Gibi Hayatlar" programına konuk oldu.
Alkollü içki ÖTV’sinde kasayı 5 il dolduruyor Alkollü içeceklerdeki Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) tahsilatında ilk 5 il sıralamasını İstanbul, İzmir, Mersin, Denizli ve Manisa aldı. En az ÖTV tahsil edilen 5 il ise Zonguldak, Sinop, Bartın, Çorum ve Erzincan.
Sezen Aksu'dan Attila Özdemiroğlu anısına 5 bin fidan Sanatçı Sezen Aksu, merhum ünlü besteci Attila Özdemiroğlu anısına TEMA Vakfı aracılığıyla Gaziantep'te 5 bin fidanlık bir hatıra ormanı oluşturdu.
Kavga ettiği otel sahibine sahte evrakla ceza kesti! Manisa’da, konaklamak için gittiği otelde tartışma yaşayan müfettiş Murat K., işletmeye sahte vergi borcu düzenleyip ceza kestirdi. Oyunu ortaya çıkan müfettişe 4 yıl hapis istendi.
Soyguncu aşıklar yakayı ele verdi! Balıkesir'de bir kuyumcuyu soyan iki sevgili, 1930'larda Amerikalı aşık hırsızlar Bonnie ve Clyde çiftini anımsattı. Balıkesir'de önceki gün sabah saatlerinde kuyumcuya giren 1'i kadın 2 kişi soygun yaptı.