Manisa


Talihsiz Mert'in acılı babası isyan etti
Talihsiz Mert'in acılı babası isyan etti Manisa’da cesedi bulunan 18 yaşındaki oğlu Mert’in görmemesi gereken bir olaya tanık olduğunu söyleyen baba Arif Ali Erkan, “Oğlumu zorla uyuşturucu vererek öldürdüler” diye konuştu.
Corona virüs nedeniyle vefat eden doktor toprağa verildi
Corona virüs nedeniyle vefat eden doktor toprağa verildi Sakarya’da özel bir hastanede görev yapan ve aşı olmayı kabul etmediği için corona virüsünden hayatını kaybeden 50 yaşındaki Opr. Dr. Hasan Feyzi Katıöz, memleketi Manisa’da son yolculuğuna uğurlandı.
Trenin çarptığı otomobilden sağ çıktı
Trenin çarptığı otomobilden sağ çıktı Manisa'da trenin altında kalan otomobil sürücüsü 300 metre sürüklendi. Otomobil sürücüsü 74 yaşındaki adam kazadan yaralı olarak kurtuldu.
İsmail Ege Şaşmaz'dan flaş bebek açıklaması
İsmail Ege Şaşmaz'dan flaş bebek açıklaması İsmail Ege Şaşmaz geçen ay memleketi Manisa'da sosyal medya uzmanı Hande Ünal ile nikah masasına oturmuştu.
Kazı yapan iki işçi göçük altında kaldı
Kazı yapan iki işçi göçük altında kaldı Manisa Gördes'e bağlı Köseler mahallesinde arazide su kazısı yaparken göçük altında kalan iki kişi olay yerinde öldü.
Manisa'da otobüs TIR'a çarptı
Manisa'da otobüs TIR'a çarptı Kaza, saat 04.45 sıralarında Soma ilçesi İstanbul–İzmir Karayolu’nda meydana geldi.
Flaş! Yangınlarda son durum
Flaş! Yangınlarda son durum Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin sosyal medya hesabından yaptığı tablolu paylaşımda; Adana, Antalya, Muğla, Mersin ve Osmaniye başta olmak üzere, 21 ilde çıkan 63 yangının 42'sinin kontrol altına alındığı ve 21 yangının devam ettiği yer aldı.