Manisa


Aleyna Tilki hakkında soruşturma başlatıldı
Aleyna Tilki hakkında soruşturma başlatıldı Aleyna Tilki’nin katıldığı bir programda dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber için sarf ettiği “Los Angeles’ta karşılaştık ama çocuk çingen” sözleri başını yaktı.
Araba bagajında 48 yıllık seyyar hayat
Araba bagajında 48 yıllık seyyar hayat Manisa'nın Ahmetli ilçesine bağlı Alahıdır köyünde 1947 yılında doğan ve 13 yaşındayken Manisa merkeze taşınan Ahmet Sert ilerleyen yaşına rağmen çalışmaya devam ediyor.
Manisa'da çok acı kaza: 3 ölü
Manisa'da çok acı kaza: 3 ölü Manisa’da önceki gün TIR’a arkadan çarpan otomobil üç kişiye mezar oldu. Direksiyon başındaki Ferit Özpolat’ın kaygan yolda aşırı sürat yaptığı, bununla da yetinmeyip seyir halindeki araçların arasından zikzaklar çizerek geçtiği ortaya çıktı.
Ev değil adeta silah imalathanesi!
Ev değil adeta silah imalathanesi! Manisa'nın Ahmetli ilçesinde bir evde yapılan aramalarda çok sayıda silah ve mermi ile silah yapımında kullanılan teçhizat ele geçirildi.
Maganda kurşunu 12 yaşındaki çocuğa isabet etti
Maganda kurşunu 12 yaşındaki çocuğa isabet etti Manisa Şehzadeler'de 'maganda kurşunu' isabet eden 12 yaşındaki çocuk yaralandı. Ege Mahallesi Murat Caddesi'nde babasının işlettiği kahvehane önünde oturan B.M'nin ayağına maganda kurşunu isabet etti.
38 yıldır süren babalık davası
38 yıldır süren babalık davası Doğduğunda evlatlık verilen Armağan Şahin, gerçeği öğrenince İsmail Hakkı Dinçer’e 1984’te babalık davası açtı. Mahkeme 100 milyon lira serveti olan Dinçer’in mezarının açılıp DNA alınmasına karar verdi.
Manisa'da İrem bebek sevinci yaşandı
Manisa'da İrem bebek sevinci yaşandı Manisa Turgutlu'da yaşayan 8 aylık SMA Tip 1 hastası İrem Nur’un tedavisi için gereken 1 milyon 820 bin dolar toplandı. Güzel haberi duyan komşuları ve sevenleri minik kızın evinin önünde toplanıp meşaleler eşliğinde halay çekti.