Mansur Yavaş


Mansur Yavaş kendisine gelen teklifi 'Söylerken utanıyorum' diyerek açıkladı
Mansur Yavaş kendisine gelen teklifi 'Söylerken utanıyorum' diyerek açıkladı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Sözcü TV'de ekranlarında Saygı Öztürk ve Deniz Zeyrek'in sunduğu Başkent Kulisleri programının konuğu oldu.
Millet İttifakının cumhurbaşkanı adayı: Kemal Kılıçdaroğlu
Millet İttifakının cumhurbaşkanı adayı: Kemal Kılıçdaroğlu Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayının belirleneceği liderler toplantısı, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun ev sahipliğinde sona erdi.
Meral Akşener Millet İttifakı toplantısına katıldı! Toplantı 16'da başlıyor
Meral Akşener Millet İttifakı toplantısına katıldı! Toplantı 16'da başlıyor Millet İttifakı genel başkanlarının saat 14.00’de başlaması planlanan toplantısı önce saat 15.00’e sonra da 16.00’ya ertelendi.
Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş İYİ Parti Genel Merkezi'nde
Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş İYİ Parti Genel Merkezi'nde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş, Meral Akşener ile görüşmek üzere İYİ Parti Genel Merkezi'ne geldi.
Ayrışma şimdi de belediye meclislerine sıçradı!
Ayrışma şimdi de belediye meclislerine sıçradı! Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisinde grup kurabilmeleri için yerel seçimlerden sonra İYİ Parti’ye geçen CHP’li üyeler, ABB Başkanı Mansur Yavaş’a haber verilmeksizin istifa ettirildi.
Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'ndan açıklama
Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'ndan açıklama İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, cumhurbaşkanlığı adaylığı için çağrıda bulunduğu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Twitter hesaplarından açıklamada bulundu.
Kemal Kılıçdaroğlu Hatay'da incelemelerde bulundu
Kemal Kılıçdaroğlu Hatay'da incelemelerde bulundu Hatay'da CHP'li belediyelerin oluşturduğu koordinasyon merkezlerinde incelemelerde bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "AFAD, Kızılay'ın elinde yeteri kadar çadır stoku olmadığı için üreticiler çadır da yetiştiremiyor" dedi.