Mardin


Kritik haftaya girildi, sadece 5 il kaldı!
Kritik haftaya girildi, sadece 5 il kaldı! Çift doz Kovid-19 aşısı olan kişi sayısı 36 milyonu aştı. Nüfusun yüzde 70’inden fazlası aşı olan 19 il, iki hafta içinde orta riskten (sarı) düşük risk (mavi) kategorisine geçecek. Türkiye'de yüksek risk kategorisinde yalnızca 5 il (Şanlıurfa, Diyarbakır, Mardin, Bitlis ve Gümüşhane) kalmış olacak.
Mardinli Marilyn Monroe saldırıya uğradı!..
Mardinli Marilyn Monroe saldırıya uğradı!.. Marilyn Monroe’ya benzetilen Melek Akarmut, Mardin’de bir dükkân açarak ticarete atılmıştı.
Mardin'den acı haber! 1 askerimiz şehit oldu
Mardin'den acı haber! 1 askerimiz şehit oldu Mardin’in Kızıltepe ilçesinde, Suriye sınırında devriye görevi yapan askeri araca düzenlenen saldırıda 21 yaşındaki Piyade Astsubay Çavuş Cihan Çiftçibaşı şehit oldu.
Cedi Osman'dan ABD'den Mardin'e yardım üçlüğü
Cedi Osman'dan ABD'den Mardin'e yardım üçlüğü "Hercai" dizisinin yıldızı Ebru Şahin, Köy Okulları Yardım Projesi’nin gönüllü yardım elçisi oldu. Güzel oyuncunun teşvik ettiği NBA yıldızı aşkı Cedi Osman da ABD’den Mardin’e yardım üçlüğü atıp projeye yüklü miktarda bağış yaptı.
Akın Akınözü'nün konakladığı otele baskın!
Akın Akınözü'nün konakladığı otele baskın! Başrollerini Ebru Şahin'le paylaştığı "Hercai" dizisinin Miran'ı Akın Akınözü, çekimler için Mardin'in Midyat ilçesinde otelde konaklıyor.
'Hercai' dizisinde herkesi şaşırtan ayrılık!
'Hercai' dizisinde herkesi şaşırtan ayrılık! Başrollerini Akın Akınözü ve Ebru Şahin'in paylaştığı Atv'nin sevilen dizisi "Hercai"de flaş bir ayrılık daha yaşanacak...
Mardin'de PKK’ya büyük operasyon
Mardin'de PKK’ya büyük operasyon Mardin'in üç ilçesindeki 18 kırsal mahalle ve bağlı mezralarda terör örgütü PKK'ya yönelik operasyon... Valilik, ikinci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı ilan etti.