Mardin


Feyyaz Şerifoğlu'nun yeni dizisine sürpriz transfer
Feyyaz Şerifoğlu'nun yeni dizisine sürpriz transfer Bozdağ Film’in yapımcılığını üstlendiği "Ağlayan Gelin" dizisinin çekimleri dün Kocaeli'nde başladı.
Midyat'ın en uzun caddesinin ismi, 'Filistin' olarak değiştirildi
Midyat'ın en uzun caddesinin ismi, 'Filistin' olarak değiştirildi Mardin'in Midyat ilçesinin un uzun caddesi olan Mezarlık Caddesi'nin ismi, Belediye Meclisi kararıyla 'Filistin Caddesi' olarak değiştirildi.
Mardin'de zırhlı polis aracı ile otomobil çarpıştı
Mardin'de zırhlı polis aracı ile otomobil çarpıştı Mardin'in Kızıltepe ilçesinde, zırhlı polis aracının otomobille çarpıştığı kazada 3 kişi yaralandı.
Mardin'deki skandal nişan töreninde flaş gelişme
Mardin'deki skandal nişan töreninde flaş gelişme Mardin'in Kızıltepe ilçesinde beşik kertmesi yapılan 8 yaşındaki kız çocuğu ile 9 yaşındaki amcasının oğlu için, aile arasında düzenlenen nişan töreni görüntülerinin ortaya çıkmasıyla başlatılan soruşturmada, çocukların anne ve babaları gözaltına alındı.
Mardin’de 8 ve 9 yaşlarındaki çocuklara nişan törenine inceleme
Mardin’de 8 ve 9 yaşlarındaki çocuklara nişan törenine inceleme Mardin'de beşik kertmesi 8 yaşındaki kız çocuğu ile 9 yaşındaki amcasının oğlu için nişanlandı. Görüntülerin sosyal medyada paylaşılması üzerine, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü inceleme başlattı.
Astsubay Mehmet Gündüz'ü şehit eden teröristler etkisiz hale getirildi
Astsubay Mehmet Gündüz'ü şehit eden teröristler etkisiz hale getirildi İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 28 Nisan'da Jandarma Astsubay Üstçavuş Mehmet Gündüz'ü şehit eden teröristler turuncu kategorideki Ramazan Temel ve gri kategorideki Bilal Şahin'in etkisiz hale getirildiğini duyurdu.
Meteoroloji’den 7 kent için sarı kodlu uyarı!
Meteoroloji’den 7 kent için sarı kodlu uyarı! Meteoroloji tarafından yayınlanan yeni raporda 7 il için sarı kodlu uyarı yapıldı.