marka


Hepsiburada Moda Haftası başladı
Hepsiburada Moda Haftası başladı Hepsiburada, 10 bin marka ve birçok üründe geçerli olan Moda Haftası'nın başladığını duyurdu
CK Enerji, süreçlerini dijitalleştiriyor
CK Enerji, süreçlerini dijitalleştiriyor Türkiye'nin üç bölgesinde 8,4 milyondan fazla müşterileri olduğunu söyleyen CK Enerji Regülasyon Stratejileri ve Müşteri İletişimi Grup Direktörü Fidan Öztürk: “Müşterilerimizin beklenti ve talepleri doğrultusunda süreçlerimizi dijitalleştiriyoruz”
Akcoat'dan iş sağlığı ve güvenliği konusunda farkındalık etkinlikleri
Akcoat'dan iş sağlığı ve güvenliği konusunda farkındalık etkinlikleri Akcoat, iş sağlığı ve güvenliği konusunda farkındalık etkinlikleri gerçekleştirdi.
Sidrex, ultra-maraton yüzücüsü Bengisu Avcı'ya sponsor oldu
Sidrex, ultra-maraton yüzücüsü Bengisu Avcı'ya sponsor oldu Prof. Dr. Hüseyin Can ve Sidrex Marka Direktörü Büşra Eroğlu'nun 'Bitkilerin Dönüşüm Hikayesi ve Daha Sağlıklı Yaşam' temasıyla gerçekleştirdiği tanıtıma, doktorlarının yanı sıra diyetisyenler, eczacılar ve üst düzey sağlık yetkilileri katıldı.
iyzico, Paynet’i 87 milyon dolara satın almak için imzaları attı
iyzico, Paynet’i 87 milyon dolara satın almak için imzaları attı Türkiye’de 120 binden fazla e-ticaret sitesinin ödeme alt yapısını sunan, milyonlarca son kullanıcıya sahip yerli girişim iyzico, Türk finansal teknoloji şirketi Paynet’i 87 milyon dolara Arena Bilgisayar’dan satın almak için imzaları attı.
Arnica’dan Anneler Günü’ne özel hediye seçenekleri
Arnica’dan Anneler Günü’ne özel hediye seçenekleri Arnica, bu yıl 12 Mayıs’ta kutlanacak Anneler Günü’ne özel hediye seçeneklerini tüketicilerle buluşturuyor.
Vodafone Business'tan 1 milyondan fazla araca Acil Çağrı Sistemi hizmeti
Vodafone Business'tan 1 milyondan fazla araca Acil Çağrı Sistemi hizmeti Vodafone Business, otomobil sürücüleri ve yolcularına güvenlik, çeşitli katma değerli hizmetler sunan Bağlantılı Araç çözümleriyle, şu anda 35’in üzerinde farklı otomobil markası için toplamda 1 milyondan fazla araca Acil Çağrı Sistemi servisi sağlıyor.