marka yüzü

Eva Longoria'dan Hande Erçel'e iltifat yağmuru
Eva Longoria'dan Hande Erçel'e iltifat yağmuru Bir dondurma markasının onur konuğu olarak Cannes Film Festivali'ne katılan Hande Erçel, Amerikalı oyuncu Eva Longoria'yla kırmızı halıda poz verdi.
Yalı Çapkını dizisinin yıldızı Mert Ramazan Demir: "Tatlı tatlı bitirdik"
Yalı Çapkını dizisinin yıldızı Mert Ramazan Demir: "Tatlı tatlı bitirdik" Sezon finali yapmaya hazırlanan "Yalı Çapkını" dizisinin yıldızı Mert Ramazan Demir, konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Saadet Işıl Aksoy'dan sürpriz anlaşma
Saadet Işıl Aksoy'dan sürpriz anlaşma Peş peşe iki dijital dizide birden kamera karşısına geçen Saadet Işıl Aksoy, bir de reklam anlaşması yaptı.
Hande Erçel Cannes yolcusu! Paraya para demiyor!
Hande Erçel Cannes yolcusu! Paraya para demiyor! Daha önce Serenay Sarıkaya ve Dilan Çiçek Deniz'in temsil ettiği dondurma markasının bu yılki yüzü Hande Erçel olacak.
Yağmur Tanrısevsin oy kullanmak için İstanbul'a dönüyor
Yağmur Tanrısevsin oy kullanmak için İstanbul'a dönüyor Yağmur Tanrısevsin San Siro'da oynanan Şampiyonlar Ligi Yarı Final maçına davet edilmişti.
Enis Arıkan annesiyle beraber mankenlik yaptı
Enis Arıkan annesiyle beraber mankenlik yaptı Enis Arıkan ve annesi Selma Arıkan, bir giyim firmasının Anneler Günü'ne özel koleksiyonunu tanıttı.
Mert Ramazan Demir'in 'partner' muamması!
Mert Ramazan Demir'in 'partner' muamması! "Yalı Çapkını" dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan Mert Ramazan Demir, ilk kez bir reklam filmi için kamera karşısına geçiyor.