Marmara Denizi


Marmara Denizi'nde deprem meydana geldi!
Marmara Denizi'nde deprem meydana geldi! Marmara Denizi'nde, saat 11.36'da bir deprem meydana geldiği bildirildi. Kandilli Rasathanesi depremin şiddetini 3.8 olarak duyurdu.
Türk ve Japon bilim insanları Marmara fayının özelliklerini araştırıyor
Türk ve Japon bilim insanları Marmara fayının özelliklerini araştırıyor Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nden bilim insanları, Japon bilim insanlarıyla 5 yıldır Marmara fayını inceliyor.
Marmara Denizi'nde dehşet veren feribot yangını! 30 yolcu dumandan etkilendi!
Marmara Denizi'nde dehşet veren feribot yangını! 30 yolcu dumandan etkilendi! Marmara Denizi'nde Tekirdağ-Balıkesir (Bandırma) seferini yapan feribotta yangın çıktı, 30 yolcu dumandan etkilendi. Yangın mürettebat ve ekiplerin çabasıyla söndürülürken, yolculara kıyıda bekleyen sağlık ekipleri müdahale etti.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden gelen son dakika uyarılarına dikkat!
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden gelen son dakika uyarılarına dikkat! Başta Marmara ve batı bölgelerinde olmak üzere yurdun büyük bölümünde şiddetli yağış, kar ve karla karışık yağmur ile kuvvetli rüzgar etkili olmaya başlarken Meteoroloji Genel Müdürlüğü son dakika uyarılarında bulundu.
Flaş! Marmara Denizi için fırtına uyarısı!
Flaş! Marmara Denizi için fırtına uyarısı! Meteoroloji'den yapılan son dakika açıklamasına göre Marmara Denizi'nde bugün öğle saatlerinden itibaren fırtına bekleniyor. Fırtınanın hızının 75 km'yi bulacağı ve yarın sabaha kadar etkisini hissettireceği belirtildi.
Marmara Denizi'nde deprem meydana geldi
Marmara Denizi'nde deprem meydana geldi Marmara Denizi'nde saat 09:41'de 3.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Naci Görür 'Şakası yok' diyerek Marmara Depremi'ne dikkat çekti
Naci Görür 'Şakası yok' diyerek Marmara Depremi'ne dikkat çekti Bilim Akademisi Kurucu üyesi yer bilimci Prof. Dr. Naci Görür, 17 Ağustos 1999 depremini değerlendirdi. Görür, acilen depreme karşı hazırlıklı olunması konusunda uyarıda bulundu.