Mauro Icardi


Usta gazeteci açıkladı! Wanda Nara löseminin pençesine mi düştü?
Usta gazeteci açıkladı! Wanda Nara löseminin pençesine mi düştü? Arjantinli model Wanda Nara'nın sağlık durumu, son gelen lösemi iddialarıyla gündeme geldi. Eşi Mauro Icardi'nin de endişeli olduğu belirtilen Nara için henüz kesin bir teşhis konulmuş değil.
Hastaneye kaldırılan Wanda Nara'nın sağlık durumu nasıl?
Hastaneye kaldırılan Wanda Nara'nın sağlık durumu nasıl? Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle Arjantin'de hastaneye kaldırıldı.
Şarkıcı Simge küçük hayranını görünce çok şaşırdı
Şarkıcı Simge küçük hayranını görünce çok şaşırdı Ünlü şarkıcı Simge Sağın, sahnenin önünde Icardi gibi sarıya boyalı saçlı, Galatasaray formalı bir çocuğun şarkıya eşlik ettiğini fark etti.
Şarkısında 'Aşkın Olayım' diyen Simge'nin aşka vakti yok: "Kimsenin aşkı olamam"
Şarkısında 'Aşkın Olayım' diyen Simge'nin aşka vakti yok: "Kimsenin aşkı olamam" Simge Sağın, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Son günlerin adından söz ettiren şarkıcısı, kostüm provasına geldiğini söyledi.
Wanda Nara'nın müjdeli haberine Icardi kayıtsız kaldı!
Wanda Nara'nın müjdeli haberine Icardi kayıtsız kaldı! Galatasaray'ın hedefindeki Arjantinli forvet Mauro Icardi'nin transferi merak konusu olurken eşinden müjdeli haber geldi.
Hande Erçel ve Wanda Nara'nın şaşırtan buluşması!
Hande Erçel ve Wanda Nara'nın şaşırtan buluşması! "Hayalim Türk dizilerinde oynamak" diyen Icardi'nin eşi Wanda Nara için yapımcılar harekete geçti. Hande Erçel ve Wanda Nara'yı bir projede buluşturmak isteyen yapımcılar şimdiden çalışmalara başladı.
Bendeniz'den genç meslektaşı Simge'ye çirkin sözler: "Rezil..."
Bendeniz'den genç meslektaşı Simge'ye çirkin sözler: "Rezil..." 90'lı yıllarda seslendirdiği şarkılarla popüler olan Bendeniz, genç meslektaşı Simge Sağın'ı hedef aldı.