Mauro Icardi


Hadise'nin sürpriz aşkında şaşırtan Wanda Nara atağı: "O kadını bırakacaksın"
Hadise'nin sürpriz aşkında şaşırtan Wanda Nara atağı: "O kadını bırakacaksın" Wanda Nara eşi Mauro Icardi'yi yakın markaja alan Hadise'yi kıskandı. Bir süredir Fransa'da yaşayan Nara, 3 çocuğunu yanına alarak ilk uçakla İstanbul'a geldi.
Mehmet Dinçerler'den Hadise'nin yeni aşkına olay gönderme! İşte o tweet!
Mehmet Dinçerler'den Hadise'nin yeni aşkına olay gönderme! İşte o tweet! Geçtiğimiz yıl flörtleri, evlilikleri ve boşanmalarıyla çok konuşulan Mehmet Dinçerler ve Hadise yine aynı habere konu oldu.
Hadise ve Mauro Icardi aşkının çöpçatanı kim çıktı?
Hadise ve Mauro Icardi aşkının çöpçatanı kim çıktı? Ünlü şarkıcı Hadise ve Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi'nin aşk yaşadıkları iddiası alevlenmeye devam ediyor.
Hadise'den bomba aşk hamlesi: "Çok hoşlanıyorum beni tanıştırın"
Hadise'den bomba aşk hamlesi: "Çok hoşlanıyorum beni tanıştırın" Geçtiğimiz yıl Mehmet Dinçerler ile flörtü, evliliği ve boşanmasıyla çok konuşulan şarkıcı Hadise hakkında çok çarpıcı bir aşk iddiası geldi.
Icardi Wanda Nara için intikam yemini etti! Özel jeti ve kredi kartlarını aldı
Icardi Wanda Nara için intikam yemini etti! Özel jeti ve kredi kartlarını aldı Galatasaray'ın yıldızı Mauro Icardi, olaylı bir boşanma süreci yaşadığı Wanda Nara'ya adeta savaş ilan etti.
Ajda Pekkan'ın satılamayan villasına ünlü müşteri!
Ajda Pekkan'ın satılamayan villasına ünlü müşteri! Bugünlerde sağlık sorunlarıyla uğraşan Süperstar Ajda Pekkan'ın uzun süredir satmaya uğraştığı Sarıyer Bahçeköy'deki villasına ünlü isim talip oldu.