Meedo


Şeyma Subaşı'na 'ruhunun özel olmadığını düşündüğü' ablası soruldu
Şeyma Subaşı'na 'ruhunun özel olmadığını düşündüğü' ablası soruldu Şeyma Subaşı uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile Mayıs ayının başında nikâh masasına oturdu. 2021 yılında Ibiza'da evlilik teklifi alan Subaşı 2023 yılında Fas'ta dünyaevine girdi.
Şeyma Subaşı'ndan bayram tarifesi! Ücreti 250 liraya yükseltti
Şeyma Subaşı'ndan bayram tarifesi! Ücreti 250 liraya yükseltti Instagram’da “ücretli abonelik” sistemine geçen Şeyma Subaşı, zam yapmalara doyamadı. Subaşı’nın özel hayatına dair paylaşımlarını görmek isteyenler artık aylık 250 TL ödeyecek.
Şeyma Subaşı ile Meedo son durağa geldi!
Şeyma Subaşı ile Meedo son durağa geldi! Şeyma Subaşı uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile geçtiğimiz ayın başında nikâh masasına oturmuştu.
Şeyma Subaşı'nın kocası Meedo maço çıktı
Şeyma Subaşı'nın kocası Meedo maço çıktı Uzun süredir aşk yaşadığı Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ile Mayıs başında dünya evine giren Şeyma Subaşı, balayı için Japonya'dan sonra Bali'ye geçti.
Dila Tarkan ikinci bebeğine mi hamile?
Dila Tarkan ikinci bebeğine mi hamile? Dağhan Doğruer ile geçen yıl Komşu'da evlenen ve 27 Ağustos'ta oğulları Luca Kartal'ı dünyaya getiren Dila Tarkan Doğruer'in ikinciye hamile olduğu dedikodusu önceki gün kulislere bomba gibi düştü.
Şeyma Subaşı'nın özel hayatı para etmiyor! Abone sayısını duyan şoke oldu
Şeyma Subaşı'nın özel hayatı para etmiyor! Abone sayısını duyan şoke oldu Instagram'da 2 milyon 900 bin takipçisi olan yeni gelin Şeyma Subaşı, mart ayında yeni bir kazanç kapısı bulduğunu düşünüp, sosyal medyada 'ücretli abonelik' başlatmıştı.
Şeyma'nın Meedo'su bonkör çıktı! Davetlilere beş kuruş harcatmadı
Şeyma'nın Meedo'su bonkör çıktı! Davetlilere beş kuruş harcatmadı İstanbul'da nikah kıyan Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi çifti, önceki gün de Fas'ta düğün gerçekleştirdi.