Meedo


Meedo, Şeyma Subaşı'nın yüzüne tükürmüş!
Meedo, Şeyma Subaşı'nın yüzüne tükürmüş! 'Olayların kadını' Şeyma Subaşı ile Mısırlı milyarder eşi Mohammed Alsaloussi'nin (Meedo) resmen boşanmak için süreci başlattıkları ortaya çıkmıştı...
Şeyma Subaşı ve Meedo boşanıyor!
Şeyma Subaşı ve Meedo boşanıyor! Çalkantılı aşklarını, 1 Mayıs'ta İstanbul'daki nikahla resmiyete döküp Marakeş'te iki gün iki gece düğün yapan çift boşanıyor.
Şeyma Subaşı Meedo'dan şiddet mi görüyor? Sessiz kaldı!
Şeyma Subaşı Meedo'dan şiddet mi görüyor? Sessiz kaldı! Şeyma Subaşı ve eşi Mohammed Alsaloussi hakkında boşanma iddiaları ortaya çıkmış, hatta Subaşı’nın Mısırlı eşinden şiddet gördüğü ileri sürülmüştü.
Şeyma Subaşı alyansı çıkardı! Boşanıyorlar mı?
Şeyma Subaşı alyansı çıkardı! Boşanıyorlar mı? Şeyma Subaşı ile Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi gösterişli bir düğünle evlenmişlerdi. Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi'nin boşanma kararı aldıkları iddia edildi.
Şeyma Subaşı'na "5 TL'lik" şok!
Şeyma Subaşı'na "5 TL'lik" şok! Mısırlı milyarder Meedo ile dünya evine giren Şeyma Subaşı, sosyal medya paylaşımlarının yanı sıra özel hayatıyla da adından söz ettiriyor.
Şeyma Subaşı'na 'ruhunun özel olmadığını düşündüğü' ablası soruldu
Şeyma Subaşı'na 'ruhunun özel olmadığını düşündüğü' ablası soruldu Şeyma Subaşı uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile Mayıs ayının başında nikâh masasına oturdu. 2021 yılında Ibiza'da evlilik teklifi alan Subaşı 2023 yılında Fas'ta dünyaevine girdi.
Şeyma Subaşı'ndan bayram tarifesi! Ücreti 250 liraya yükseltti
Şeyma Subaşı'ndan bayram tarifesi! Ücreti 250 liraya yükseltti Instagram’da “ücretli abonelik” sistemine geçen Şeyma Subaşı, zam yapmalara doyamadı. Subaşı’nın özel hayatına dair paylaşımlarını görmek isteyenler artık aylık 250 TL ödeyecek.