Mehmet Ali Erbil


Yasmin Erbil'in 'Yasak Elma' macerası kısa sürdü
Yasmin Erbil'in 'Yasak Elma' macerası kısa sürdü Ekranda kısa süren bir sunuculuk deneyimi yaşayan Nergis Kumbasar ve Mehmet Ali Erbil’in 25 yaşındaki kızları Yasmin Erbil’in “Yasak Elma” dizisindeki oyunculuk macerası da birkaç bölüm sürdü.
Deniz Akkaya ve Mehmet Ali Erbil birbirine girdi
Deniz Akkaya ve Mehmet Ali Erbil birbirine girdi Deniz Akkaya ve Mehmet Ali Erbil'in canlı yayındaki kavgası izleyenleri şaşkına çevirdi.
Mehmet Ali Erbil'den 'taciz mesajı' açıklaması
Mehmet Ali Erbil'den 'taciz mesajı' açıklaması 'Karpuz' isimli şarkısı ile popüler olan sosyal medya fenomeni Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil'in mesajlarını ifşa etti. Erbil, "2.Sayfa" canlı yayınında konuya açıklık getirdi.
Mehmet Ali Erbil’in ‘taciz mesajları’ ifşa oldu!
Mehmet Ali Erbil’in ‘taciz mesajları’ ifşa oldu! 'Karpuz' isimli şarkısı ile popüler olan sosyal medya fenomeni Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil'in mesajlarını ifşa etti.
Emel Sayın'dan Mehmet Ali Erbil'e bomba yanıt!
Emel Sayın'dan Mehmet Ali Erbil'e bomba yanıt! Komedyen Mehmet Ali Erbil, ses sanatçısı Emel Sayın ile aşk yaşadığını iddia ederek "Emel Sayın'la üç ay kadar beraberdik" demişti.
Yasmin Erbil'in şöhret yolculuğu sürüyor
Yasmin Erbil'in şöhret yolculuğu sürüyor "Yasak Elma" dizisi 5. sezonuna iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.
Seda Sayan'ın ödünü koparan Mehmet Ali Erbil sorusu!
Seda Sayan'ın ödünü koparan Mehmet Ali Erbil sorusu! Ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil ve Seda Sayan arasında "Geçmişi kirli" polemiği gündemi uzun süre meşgul etmişti.