Mehmet Ali Erbil


Mehmet Ali Erbil yine hastanelik oldu
Mehmet Ali Erbil yine hastanelik oldu Mehmet Ali Erbil'in Kuzey Kıbrıs'ta aniden rahatsızlanarak ambulansla hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.
TikTok'ta Mehmet Ali Erbil'i fena trollediler! 
TikTok'ta Mehmet Ali Erbil'i fena trollediler!  TikTok'ta fünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, sosyal medyada tuzağa düştü.
Ece Ronay'dan konuşulacak Mehmet Ali Erbil açıklaması
Ece Ronay'dan konuşulacak Mehmet Ali Erbil açıklaması Mehmet Ali Erbil’in, klibinde rol aldığı fenomen ve şarkıcı Ece Ronay’a attığı iddia edilen mesajlar uzun süre konuşulmuştu. Taraflar birbirlerinden farklı suçlarda suç duyurusunda bulunarak davacı olmuştu.
Mehmet Ali Erbil canlı yayında küfür edip, iğrenç bir el hareketi yaptı!
Mehmet Ali Erbil canlı yayında küfür edip, iğrenç bir el hareketi yaptı! Uzun yıllardır şöhretler dünyasında pek çok skandal olayla yer alan Mehmet Ali Erbil, bu skandallarına bir yenisini daha ekledi.
Ece Ronay'dan bomba Mehmet Ali Erbil açıklaması
Ece Ronay'dan bomba Mehmet Ali Erbil açıklaması Mehmet Ali Erbil, itibarını zedelediği gerekçesiyle bir dönem klibinde rol aldığı sosyal medya fenomeni Ece Ronay hakkında suç duyurusunda bulundu.
Ece Ronay ve Mehmet Ali Erbil arasında sular durulmuyor
Ece Ronay ve Mehmet Ali Erbil arasında sular durulmuyor Şovmen Mehmet Ali Erbil, daha önceden taciz iddiasıyla davalık olduğu Ece Ronay'la yeniden karşı karşıya geldi.
Mehmet Ali Erbil hakkında zorla getirme kararı
Mehmet Ali Erbil hakkında zorla getirme kararı Klibinde oynadığı şarkıcı Ece Ronay Bilir'i taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla, toplamda 8 yıl 10 aya kadar hapsi istenen Mehmet Ali Erbil hakkında duruşmaya katılmadığı gerekçesiyle zorla getirilme kararı çıkartıldı. Duruşmada Erbil'in ağabeyi Mustafa Erbil ve asistanı tanık olarak dinlendi.