Mehmet Aslantuğ


Hülya Avşar'lı Masumiyet'in yayın günü belli oldu Bu sezonun en güçlü kadrolarından birine sahip olan Masumiyet dizisinin yayın günü sonunda açıklandı.
Deniz Çakır'ın 'Masumiyet' heyecanı Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ ile "Masumiyet" adlı dizide rol alacak olan Deniz Çakır, önceki gün Etiler'de görüntülendi.
Milyonluk villalara mobil çözüm! Artan villa fiyatlarıyla baş edemeyen doğa tutkunları, çareyi tekerlekli taşınabilir evlerde buldu. Ünlülerin de talip olduğu ve her araziye kurulabilen mobil evlerin fiyatları en çok 250 bin TL…
Mehmet Aslantuğ yeni rolünü anlattı ‘Masumiyet' adlı diziyle ekranlara dönmeye hazırlanan Mehmet Aslantuğ, sete çıktı.
Merak uyandıran "Masumiyet"in çekimlerine başlandı Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı “Masumiyet” dizisinin oyuncu kadrosu tamamlandı.
Deniz Çakır iki koldan geliyor Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ ile birlikte "Masumiyet" adlı dizi çekimleri için sete çıkan oyuncu Deniz Çakır, bu sezon tiyatroda da yer almaya hazırlanıyor.
Mehmet Aslantuğ aldığı kiloyla şaşırttı Önceki gün Beşiktaş’ta objektiflere takılan Mehmet Aslantuğ, kasketiyle tarzını konuşturdu.