Mehmet Aslantuğ


Pınar Eliçe, Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın neden boşanacaklarını açıkladı
Pınar Eliçe, Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın neden boşanacaklarını açıkladı Sanat dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın boşanacakları haberi üzüntü yaratmıştı.
Arzum Onan'ın avukatından flaş açıklama
Arzum Onan'ın avukatından flaş açıklama 27 yıllık eşi Mehmet Aslantuğ'dan boşanma kararı alan Arzum Onan'ın avukatı Burcu Bal Güzgü, anlaşmalı boşanma davasıyla ilgili gizlilik kararı olduğunu açıkladı.
Arzum Onan'dan zehir zemberek açıklama: "Boşanmayı isteyen Mehmet"
Arzum Onan'dan zehir zemberek açıklama: "Boşanmayı isteyen Mehmet" Arzum Onan boşanma haberini doğruladığı yeni açıklamasında psikolojik şiddet iddiasını yalanladı.
Arzum Onan - Mehmet Aslantuğ çifti boşanıyor! Olay detaylar
Arzum Onan - Mehmet Aslantuğ çifti boşanıyor! Olay detaylar Arzum Onan-Mehmet Aslantuğ çiftinin 27 yıllık evliliğini bitirmesiyle ilgili detaylar ortaya çıktı. Arzum Onan’ın psikolojik şiddet gerekçesiyle açtığı boşanma davası, mayıs sonunda Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde görülecek.
Mehmet Aslantuğ'a böyle seslendi: "Yolun açık olsun..."
Mehmet Aslantuğ'a böyle seslendi: "Yolun açık olsun..." Son dönemde Arzum Onan ile mutlulukla süren evliliğinin biteceğine dair haberlerle gündeme gelen Mehmet Aslantuğ'un siyaset yolculuğu sürüyor.
Arzum Onan ve Mehmet Aslantug'dan boşanma açıklaması
Arzum Onan ve Mehmet Aslantug'dan boşanma açıklaması Arzum Onan Türkiye İşçi Partisi’nden milletvekili adayı olan 27 yıllık eşi Mehmet Aslantuğ’dan boşanacağı iddiasıyla ilgili akşam saatlerinde bir açıklama yaptı. Açıklamaya Aslantuğ'dan yanıt gecikmedi.
Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ evleri ayırdı! Magazin dünyasına bomba gibi düştü!
Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ evleri ayırdı! Magazin dünyasına bomba gibi düştü! 1993 Miss Turkey'de Türkiye Güzeli seçilen Arzum Onan, 1996'da oyuncu Mehmet Aslantuğ ile nikah masasına oturdu. O günden bu yana sürdürdükleri mutlu evlilikle magazin dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ cephesinden şaşkına çeviren haberler geliyor.