Mehmet Aslantuğ


Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'dan imalı paylaşımlar
Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'dan imalı paylaşımlar Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın 27 yıllık evliliğini bitiren duruşma 29 Mayıs’ta Beykoz Adliyesi’nde görülmüştü.
Arzum Onan'dan boşanan Mehmet Aslantuğ derbeder oldu
Arzum Onan'dan boşanan Mehmet Aslantuğ derbeder oldu Türkiye İşçi Partisi'nin Muğla'dan milletvekili adayı olan ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ, Meclis'e girememişti. Hem siyasete atılması hem de 27 yıllık evliliğini bitirmesiyle gündeme gelen Mehmet Aslantuğ'un son hali herkesi şaşırttı.
El ele boşanmışlardı! Arzum Onan'dan olay hamle
El ele boşanmışlardı! Arzum Onan'dan olay hamle 30 yıldır birlikte olan Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ çifti geçen Mayıs'ta anlaşmalı olarak 27 yıllık evliliklerini noktalamıştı.
27 yıllık evliliği son bulan Arzum Onan sevenlerini korkuttu: "Sana ne oldu?"
27 yıllık evliliği son bulan Arzum Onan sevenlerini korkuttu: "Sana ne oldu?" Arzum Onan, Mehmet Aslantuğ'la biten evliliğinin ardından artık daha çok sosyalleşmeye başladı.
Ceyda Düvenci: "Boşanmayı isteyen ben değilim"
Ceyda Düvenci: "Boşanmayı isteyen ben değilim" Ceyda Düvenci, 8 yıllık eşi Bülent Şakrak'la boşanma haberleriyle gündemden düşmüyor.
Mehmet Aslantuğ ile el ele boşanmaya giden Arzum Onan İstanbul'u terk etti!
Mehmet Aslantuğ ile el ele boşanmaya giden Arzum Onan İstanbul'u terk etti! Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın 27 yıllık evliliğini bitiren duruşma geçen hafta Beykoz Adliyesi’nde görüldü. Duruşmaya çift el ele geldi.
Arzum Onan'dan boşanma sonrası olay açıklamalar! İlk defa bu kadar açık konuştu
Arzum Onan'dan boşanma sonrası olay açıklamalar! İlk defa bu kadar açık konuştu Oyuncu Arzum Onan, Mehmet Aslantuğ ile boşanma süreci hakkında ilk defa bu kadar açık konuştu.