Mehmet Günsur


La Casa De Papel'in Helsinki'si "Atatürk" dizisinde rol alacak
La Casa De Papel'in Helsinki'si "Atatürk" dizisinde rol alacak Ülkemizde de büyük ilgi gören İspanyol yapımı La Casa de Papel dizisinde Helsinki karakterine hayat veren Darko Peric “Atatürk” dizisiyle anlaşma imzaladı.
Funda Eryiğit ve Alperen Duymaz sete çıktı
Funda Eryiğit ve Alperen Duymaz sete çıktı Senaryosunu başarılı yazar Erdi Işık’ın kaleme aldığı “Kül” filminin çekimleri dün başladı.
'Beyaz Gelincik'in ünlü oyuncuları yıllar sonra aynı dizide
'Beyaz Gelincik'in ünlü oyuncuları yıllar sonra aynı dizide 2005-2007 yılları arasında yayınlanan "Beyaz Gelincik" dizisinin iki başrol oyuncusu Sezin Akbaşoğulları ile Erkan Petekkaya uzun yıllar sonra yeniden bir dizide buluşuyor.
Aslı Enver'e çok sürpriz partner
Aslı Enver'e çok sürpriz partner Oyuncu Aslı Enver'in yeni projesi merakla bekleniyor...
Aslı Enver'den yeni proje atağı
Aslı Enver'den yeni proje atağı 14 Haziran’da ülkemiz pazarına giren Disney Plus’ın yüzlerinden Aslı Enver’in dizi projesi merak konusu…
Mehmet Günsur'dan duygulandıran paylaşım
Mehmet Günsur'dan duygulandıran paylaşım Oyuncu Mehmet Günsür, annesi Sibel ve babası Teoman Günsür'ün 1964 yılında çekilen fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.
Esra Bilgiç Atatürk dizisinde "Madam Corinne" oldu
Esra Bilgiç Atatürk dizisinde "Madam Corinne" oldu Aras Bulut İynemli’nin başrolünü oynayacağı Atatürk dizisi merakla bekleniyor.