Mehmet Özgür


'Alp Arslan Büyük Selçuklu' dizisinde flaş ayrılık!
'Alp Arslan Büyük Selçuklu' dizisinde flaş ayrılık! Akli Film’in TRT için hazırladığı “Alp Arslan Büyük Selçuklu” dizisinde flaş bir gelişme yaşandı.
Barış Arduç'un 'Alp Arslan' imajı göründü
Barış Arduç'un 'Alp Arslan' imajı göründü Yapımcılığını Akli Film'in yaptığı, 'Alp Arslan' dizisi izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.
Ayşegül Ünsal'dan son dakika haberi
Ayşegül Ünsal'dan son dakika haberi Televizyon efsanesi "Süper Baba"da canlandırdığı 'Emel' rolüyle milyonların tanıyıp sevdiği bir isim haline gelen deneyimli oyuncu Ayşegül Ünsal'dan son dakika haberi.
Barış Arduç ve Fahriye Evcen'i buluşturan dizinin kadrosu netleşiyor
Barış Arduç ve Fahriye Evcen'i buluşturan dizinin kadrosu netleşiyor Akli Film’in patronu Emre Konuk’un titiz bir çalışmayla TRT için hazırladığı “Alp Arslan” dizisinin cast çalışmaları tam gaz sürüyor.
Fahriye Evcen tatil sonrası derslere başlıyor!
Fahriye Evcen tatil sonrası derslere başlıyor! "Alp Arslan" dizisi ile setlere dönmeye hazırlanan Fahriye Evcen bayram sonrası ders almaya başlayacak.
Barış Arduç dövüş derslerine başlıyor
Barış Arduç dövüş derslerine başlıyor Konuk oyuncu olduğu 'Çukur'dan ayrıldıktan sonra "Kulüp" adlı Netflix dizisinde rol alan Barış Arduç'un "Uyanış Büyük Selçuklu"yla anlaşması dizi dünyasında büyük ses getirmişti.
Barış Arduç Serenay'lı projeden neden vazgeçti?
Barış Arduç Serenay'lı projeden neden vazgeçti? Netflix'in O3Medya imzalı "Kulüp" dizisinin çekimlerini tamamlayan Barış Arduç'un "Uyanış Büyük Selçuklu" dizisiyle anlaşması dizi piyasasında çok konuşuldu.