Meksika


Meksika'dan Güneş'i karartma projesine yasak
Meksika'dan Güneş'i karartma projesine yasak Meksikalı yetkililer, çevre teknolojisi girişimi Make Sunsets'in "Güneş'i karartma" deneylerini yasakladı.
İnternetten tanıştığı adam sonu oldu!
İnternetten tanıştığı adam sonu oldu! İnternette tanıştığı tıp öğrencisi, genç kadının sonu oldu...
Meksika'da bir bara ateş açıldı!
Meksika'da bir bara ateş açıldı! Meksika'nın Irapuato kentinde kimliği belirsiz kişilerin bir bara ateş açması sonucu 12 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı.
Meksika’da 7.6 büyüklüğünde deprem
Meksika’da 7.6 büyüklüğünde deprem Meksika Ulusal Deprem Enstitüsü tarafından yapılan açıklamada, Meksika’nın Michoacan eyaleti açıklarında 7.4 büyüklüğünde deprem meydana geldiği bildirildi. Amerika Birleşik Devletleri Jeoloji Araştırmaları Kurumu (USGS) ise depremin büyüklüğünü 7.6 olarak açıkladı.
Uyuşturucu kaçakçısı Quintero yakalandı
Uyuşturucu kaçakçısı Quintero yakalandı Meksika Donanma Sekreterliği (SEMAR), Meksika ve ABD hükümetleri tarafından yıllardır aranan uyuşturucu kaçakçılığı örgütü lideri Rafael Caro Quintero’nun Meksika’nın Sinaloa eyaletinde yer alan Choix kenti etrafında yakalandığını açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Latin Amerika çıkarması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Latin Amerika çıkarması Venezuela’da Türkiye için ayrılan ve ‘Turkish land’ olarak adlandırılan bölgede tarımsal yatırımlar ele alınacak. G20 üyesi Arjantin ve Meksika ile savunmadan enerjiye iş birliği artırılacak.
Genç şarkıcı eşi tarafından öldürüldü!
Genç şarkıcı eşi tarafından öldürüldü! Sanat dünyası, genç şarkıcının ölüm haberiyle sarsıldı.