Meksika


Tatilden dönen Eda Taşpınar işbaşı yaptı Pandemi nedeniyle geçen yıl yurt dışına çıkamayan Eda Taşpınar, Ocak sonu Meksika'nın yolunu tutmuştu.
Eda Taşpınar Meksika'da hayatını yaşıyor Sosyetik güzel Eda Taşpınar, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle uzun süredir yurt dışı planlarını askıya almıştı. Pandemi kurallarının gevşetilmesinin ardından Taşpınar, geçtiğimiz haftalarda soluğu Meksika'da aldı.
Zeynep Tuğçe Bayat çabuk pes etti: 'Gerçekten yoruldum' Cansel Elçin ile Zeynep Tuğçe Bayat, Ağustos 2020’de nikah masasına oturmuştu.
İlhan Mansız pandemi göbeğiyle şaşırttı Meksika’nın ünlü turizm beldesi Tulum, dünyada COVID-19 önlemlerinin en gevşek tutulduğu tatil merkezlerinden biri. Ülkeye girişte Corona virüs testi istenmediği gibi karantina da uygulanmıyor...
Eda Taşpınar soluğu Tulum'da aldı Eda Taşpınar sosyal medya hesabından havasını attı...
Ebru Şallı ile Uğur Akkuş Miami'de birbirine girdi! Ebru Şallı 2019’da evlendiği Uğur Akkuş ile 20 gündür Amerika’nın Miami, Orlando şehirlerinde ve Meksika’nın ünlü tatil beldesi Tulum’da denizin, güneşin tadını çıkarıyor.
Ebru Şallı'dan 44. yaş pozu! Eski manken Ebru Şallı yeni yaşına Meksika'da girdi.