Meksika


Meghan Markle'ın babasından olay dava! Thomas Markle kendisiyle yıllardır görüşmeyen kızı Meghan Markle’dan olan iki torununu görebilmek için mahkemeye başvuracağını açıkladı.
Hadise ve Mehmet Dinçerler'in yeni durağı Tulum Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da görüntülenerek birliktelikleri ortaya çıkan çift, yurt dışına gitti. Taze aşıklar soluğu Meksika'nın gözde tatil merkezi Tulum'da aldı.
Sahte corona aşısı belgesine hapis cezası! Meksika Milli Savunma Bakanlığı, sahte Covid-19 aşı sertifikası düzenleyen veya talep edenlerin 3 yıldan 6 yıla kadar hapis cezasına çarptırılacağını duyurdu.
Mehmet Dinçerler - Hadise aşkında her şey yolunda Oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım'dan ayrılmasının ardından iş insanı Mehmet Dinçerler ile birliktelik yaşamaya başlayan Hadise, sevgilisiyle dünyanın bir ucuna uçarak tatile çıktı.
Güzellik yarışması 'Miss Corona'ya döndü! Meksika'da vakalar artış gösterirken, Miss Mexico 2021 organizatörlerinin durumu görmezden gelip, 32 yarışmacının 15'inin Covid-19 testinin pozitif olduğunu gizlediği ortaya çıktı. Olay, ülke genelinde tepkiye neden oldu.
Buray'ın 30 saate mâl olan hatası! Mexico City'e gitmek isterken yanlışlıkla Cancun'a uçan Buray, ulaşmak istediği yere ulaşana kadar 30 saat yolculuk yaptı.
Meksikalı yazılım mühendisi Kainat Güzeli seçildi ABD'de düzenlenen Kainat Güzellik Yarışması'nda tacın yeni sahibi Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu.