Melis Sezen


Ünlü oyuncular sürpriz filmde buluşuyor! Güçlü kadro
Ünlü oyuncular sürpriz filmde buluşuyor! Güçlü kadro Hazırlık aşaması süren "Bir Cumhuriyet Şarkısı"nın kadrosu şampiyonlar ligini aratmıyor.
Afra Saraçoğlu cephesinden bomba haber!
Afra Saraçoğlu cephesinden bomba haber! Kariyerindeki yükselişine devam eden "Yalı Çapkını" dizisinin Seyran'ı Afra Saraçoğlu hakkında bomba haber...
Melis Sezen - Atilla Bingöl aşkı neden bitti?
Melis Sezen - Atilla Bingöl aşkı neden bitti? İş insanı Atilla Bingöl ile aşk yaşayan oyuncu Melis Sezen cephesinden kötü haber geldi.
Melis Sezen'in tarzı beğenilmedi! Güzel oyuncu sınıfta kaldı
Melis Sezen'in tarzı beğenilmedi! Güzel oyuncu sınıfta kaldı Giyim tarzı ve yaptığı ilginç danslarıyla sürekli gündem olan oyuncu Melis Sezen, son olarak ödül gecesinde tercih ettiği şort ve ceket kombiniyle eleştirildi.
BAU Radio Müzik On Air ödülleri sahiplerini buldu
BAU Radio Müzik On Air ödülleri sahiplerini buldu BAU Radyo ve Müzikonair’in iş birliği ile düzenlenen 6’ncı BAU Radio MüzikOnair ödülleri, Bahçeşehir Üniversitesi’nde (BAU) düzenlenen geceyle sahiplerini buldu.
Melis Sezen yine dansıyla gündemde
Melis Sezen yine dansıyla gündemde Melis Sezen danslarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Oyuncu son olarak sosyal medya hesabından Dubai'de kum üzerinde dans ettiği anları paylaşınca gündem oldu.
İbrahim Çelikkol - Melis Sezen buluşması 'iptal' oldu
İbrahim Çelikkol - Melis Sezen buluşması 'iptal' oldu Kanal D’nin etkili senaryosuyla heyecanla beklenen yeni iddialı dizisi “Senden Önce”de İbrahim Çelikkol’la yolların ayrılmasının ardından Melis Sezen de projeden affını istedi.