Melis Sezen


Melis Sezen makyajsız haliyle şaşırttı Kanal D'de yayınlanan "Sadakatsi"z dizisinde rol alan Melis Sezen başarılı oyunculuk performansının yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.
Sadakatsiz'in Derin'inden aldatılma itirafı! Kanal D'de ekrana gelen başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un rol aldığı "Sadakatsiz" dizisinde rol alan Melis Sezen, "Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler" programına katıldı.
Murat Dalkılıç Hande Erçel'i neden sildi? Murat Dalkılıç, 5 ay önce ayrıldığı Hande Erçel’i dün Instagram’da silmişti.
"Sadakatsiz" Dünya trend listesinde Başrolünde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’a Melis Sezen’in eşlik ettiği ‘Sadakatsiz’, dokuzuncu bölümüyle yine reytinglerde üst sıralarda yer aldı.
Melis Sezen'den konuşulacak 'Derin' itirafları! "Sadakatsiz" dizisinde canlandırdığı 'Derin' karakteriyle son günlerin dikkat çeken isimlerinden biri olan oyuncu Melis Sezen'den konuşulacak sözler...
"Sadakasiz"in Derin'iyle ilgili flaş gelişme "Sadakatsiz" dizisinde evli bir adamla aşk yaşayan bir genç kıza hayat veren Melis Sezen, dünyanın en büyük sinema veri tabanı Internet Movie Database'ın (IMDb) “starmetre” listesinde ilk 100'e girdi.
Bircan Bali'ye "Ece Erken'i tokatlasaydın" tepkisi! Magazin yorumcusu Bircan Bali, "Sadakatsiz" dizisindeki 'Derin' karakterine yaptığı bir yorumla gündeme oturdu. Bali'nin yorumuna sosyal medyada tepki yağdı.