Melis Sezen


Melis Sezen kalbini Tatlıcı ailesinin torununa kaptırdı
Melis Sezen kalbini Tatlıcı ailesinin torununa kaptırdı Oyuncu Melis Sezen, bu sıralar aşk sarhoşu...
Melis Sezen: "Derin uçsuz bucaksız bir kız"
Melis Sezen: "Derin uçsuz bucaksız bir kız" Kanal D’deki Sadakatsiz dizisinin ‘Derin’i Melis Sezen, aşkı “Bir anda hayatın akışının arkasına müzik koymak” olarak tanımladı.
Melis Sezen: "Tam bir sevgi kelebeğiyim"
Melis Sezen: "Tam bir sevgi kelebeğiyim" Başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk'la paylaştığı 'Sadakatsiz' dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu Melis Sezen, aşk hakkında konuştu.
Halit Ergenç ve Melis Sezen'in sürpriz buluşması
Halit Ergenç ve Melis Sezen'in sürpriz buluşması Ünlü oyuncular Bergüzar Korel & Halit Ergenç çiftinin bir süre önce İngiltere'ye yerleştiği konuşuluyordu.
Melis Sezen'in Marilyn Monroe hayali
Melis Sezen'in Marilyn Monroe hayali Oyuncu Melis Sezen, son dönemde biyografi filmlerinin ön planda olmasıyla ilgili gazetecilerin, "Sizin oynamak istediğiniz tarihi bir karakter var mı?" sorusuna yanıt verdi.
Fatih Aksoy'un annesi toprağa verildi
Fatih Aksoy'un annesi toprağa verildi Med Yapım'ın sahibi Fatih Aksoy’un annesi Leman Aksoy önceki gün hayata gözlerini yummuştu.
Sadakatsiz dizisinde bomba 'Haluk Güçlü' gelişmesi!
Sadakatsiz dizisinde bomba 'Haluk Güçlü' gelişmesi! Usta aktör Burak Sergen iki sezondur rol aldığı "Sadakatsiz" dizisine veda ediyor.