Melis Sezen


Melis Sezen hangi sürpriz isimle kamera karşısına geçti?
Melis Sezen hangi sürpriz isimle kamera karşısına geçti? Ekranlara veda eden 'Sadakatsiz' dizisiyle adından söz ettiren oyuncu Melis Sezen, çok sürpriz bir isimle kamera karşısına geçti.
Deniz Türkali'den son dakika haberi
Deniz Türkali'den son dakika haberi Merhum yönetmen Atıf Yılmaz'ın eşi; oyuncu ve şarkıcı Deniz Türkali'den son dakika haberi...
"Nomen" iddialı kadrosuyla merak uyandırdı
"Nomen" iddialı kadrosuyla merak uyandırdı Bir süredir setlerden uzak olan deneyimli oyuncu Halit Ergenç; son olarak rol aldığı Babil’in ardından Nomen dizisiyle setlere dönecek.
Melis Sezen'den filtresiz paylaşım
Melis Sezen'den filtresiz paylaşım Son dönemin en popüler isimlerinden Melis Sezen, önceki gün Instagram'dan erik yerken bir karesini paylaştı.
Sisi, Özge Ulusoy'un göğsüne 'AHMET ÇAKAR' yazdı
Sisi, Özge Ulusoy'un göğsüne 'AHMET ÇAKAR' yazdı Seyhan Soylu katıldığı ödül töreninde manken Özge Ulusoy'un göğsüne oyuncu Melis Sezen'i hedef alan eski MHP'li vekil Ahmet Çakar'ın ismini yazdı.
Melis Sezen: "Nehrin kızıyım ben!"
Melis Sezen: "Nehrin kızıyım ben!" Melis Sezen, tatil sezonunu açtı. Endonezya'nın Bali Adası'na giden ünlü oyuncu, verdiği pozları "Nehrin kızıyım ben!" notuyla yayınladı.
Melis Sezen'in Bali pozları hayranlık uyandırdı
Melis Sezen'in Bali pozları hayranlık uyandırdı Genç oyuncu Melis Sezen; dizi çekimleri biter bitmez soluğu Bali'de aldı...