Melisa Aslı Pamuk


Melisa Aslı Pamuk ve Yusuf Yazıcı evlilik hazırlıklarını hızlandırdı
Melisa Aslı Pamuk ve Yusuf Yazıcı evlilik hazırlıklarını hızlandırdı Yusuf Yazıcı için Fransa ve Türkiye arasında mekik dokuyan Melisa Aslı Pamuk, evlilik hazırlıklarına başladığı Yazıcı'nın İstanbul'a transferi için baskı yapıyor.
Melisa Aslı Pamuk - Yusuf Yazıcı aşkı hız kesmiyor
Melisa Aslı Pamuk - Yusuf Yazıcı aşkı hız kesmiyor Futbolcu Yusuf Yazıcı gönlünü, oyuncu Melisa Aslı Pamuk'a kaptırdı. Çift, birlikteliğini sosyal medyada ilan etti.
Cem Karaca filminin hazırlık çalışmaları sürüyor
Cem Karaca filminin hazırlık çalışmaları sürüyor İsmail Hacıoğlu'nun başrolünü "Cem Karaca'nın Gözyaşları"nın filminin hazırlık çalışmaları devam ediyor.
Melisa Aslı Pamuk rotayı yeniden oluşturdu! Yıldız futbolcuya gönül vermişti
Melisa Aslı Pamuk rotayı yeniden oluşturdu! Yıldız futbolcuya gönül vermişti Yusuf Yazıcı ile yeni bir aşka yelken açan Melisa Aslı Pamuk, sevgilisinin hasretine dayanamadı. Pamuk, geçtiğimiz gün Fransa’ya aşkının yanına uçtu...
"Sen Büyümeye Bak" filminde izleyicileri sürprizler bekliyor
"Sen Büyümeye Bak" filminde izleyicileri sürprizler bekliyor Melisa Aslı Pamuk ile Kaan Urgancıoğlu’nun başrolü paylaşacağı “Sen Büyümeye Bak” filmi bugün sete çıktı.
Melisa Aslı Pamuk'un yeni aşkı ortalığı karıştırdı!
Melisa Aslı Pamuk'un yeni aşkı ortalığı karıştırdı! Oğuzhan Özyakup’la evliliğin eşiğinden dönen Melisa Aslı Pamuk’un, Özyakup’un Milli Takım’dan arkadaşı Yusuf Yazıcı ile yeni bir aşka yelken açması ortalığı karıştırdı.
Melisa Aslı Pamuk kalbini yakışıklı futbolcuya mı kaptırdı?
Melisa Aslı Pamuk kalbini yakışıklı futbolcuya mı kaptırdı? Güzelliğiyle adından söz ettiren Melisa Aslı Pamuk, gönlünü yine bir futbolcuya kaptırdı.