Melisa Sözen


Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım takipçilerinden destek istedi
Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım takipçilerinden destek istedi Bir grup ünlü oyuncu büyük bir yardım hareketi başlattı.
Şok oldu! İyi günde kötü günde yanındaydı! Harun Tekin başına geleni şaka sandı!
Şok oldu! İyi günde kötü günde yanındaydı! Harun Tekin başına geleni şaka sandı! Uzun yıllardır oyuncu Melisa Sözen ile aşk yaşayan şarkıcı Harun Tekin; başına gelen olayı şaka sandı, şoke oldu...
Harun Tekin ve Melisa Sözen'in yılbaşı planı belli oldu
Harun Tekin ve Melisa Sözen'in yılbaşı planı belli oldu Mor ve Ötesi grubunun solisti Harun Tekin, önceki gün Etiler'de görüntülendi. Uzun süredir oyuncu Melisa Sözen ile aşk yaşayan Tekin, "Yılbaşını Melisa ile evde geçireceğiz" dedi.
Birand Tunca'ya Amerika'dan 'En İyi Aktör' ödülü
Birand Tunca'ya Amerika'dan 'En İyi Aktör' ödülü Genç kuşağın başarılı oyuncularından Birand Tunca, "The Ruins" adlı kısa filmdeki oyunculuğuyla ABD’de düzenlenen Seattle Fashion Film Festivali’nde ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünün sahibi oldu.
Melisa Sözen: "Size müjdeli haber veremeyeceğim"
Melisa Sözen: "Size müjdeli haber veremeyeceğim" 'Mor ve Ötesi' grubunun solisti Harun Tekin ile sekiz yıldır birlikte olan oyuncu Melisa Sözen, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.
Melisa Sözen'den Harun Tekin'e 45 yaş kutlaması
Melisa Sözen'den Harun Tekin'e 45 yaş kutlaması Oyuncu Melisa Sözen ile Mor ve Ötesi' grubunun solisti Harun Tekin, uzun yıllardır aşk yaşıyor. Sözen ile mutlu birlikteliklerini sürdüren Tekin, dün 45 yaşına bastı.
Melisa Sözen: "Mor ve Ötesi'nin en büyük hayranıyım"
Melisa Sözen: "Mor ve Ötesi'nin en büyük hayranıyım" Ünlü oyuncu Melisa Sözen, önceki gün Cihangir'de objektiflere yansıdı.