Melisa Sözen


Kenan İmirzalıoğlu'ndan şaşırtan haber!
Kenan İmirzalıoğlu'ndan şaşırtan haber! May Productions’ın imza attığı "Alef" adlı polisiye dizinin 2. sezonu için hazırlıklar başladı.
Melisa Sözen'den Harun Tekin'e 44. yaş sürprizi
Melisa Sözen'den Harun Tekin'e 44. yaş sürprizi Müzisyen Harun Tekin ile uzun bir süredir aşk yaşayan oyuncu Melisa Sözen, önceki gün sevgilisinin doğum gününe özel sürpriz bir paylaşımda bulundu.
Melisa Sözen ses getirecek projeyle setlere dönüyor
Melisa Sözen ses getirecek projeyle setlere dönüyor Melisa Sözen son olarak "Kırmızı Oda" dizisindeki performansıyla kendisine hayran bırakmıştı.
Melisa Sözen'den 'evlilik' sorusuna kafa karıştıran yanıt
Melisa Sözen'den 'evlilik' sorusuna kafa karıştıran yanıt Uzun yıllardır "Mor ve Ötesi" grubunun solisti Harun Tekin ile aşk yaşayan oyuncu Melisa Sözen, önceki gün Cihangir'de görüntülendi.
Melisa Sözen ve Harun Tekin de Corona virüsün pençesine düştü
Melisa Sözen ve Harun Tekin de Corona virüsün pençesine düştü Melisa Sözen-Harun Tekin çifti, Corona virüsü atlatır atlatmaz soluğu Ege sahillerinde aldı.
Melisa Sözen'in saçlarına aklar düştü
Melisa Sözen'in saçlarına aklar düştü Deneyimli oyuncu Melisa Sözen en doğal halini Instagram’da paylaştı.
Melisa Sözen yıllar süren davayı kazandı
Melisa Sözen yıllar süren davayı kazandı Oyuncu Melisa Sözen, 2018 yılında rol aldığı "Babamın Günahları" adlı dizide oyunculuk ücretini alamadığı iddiasıyla Evrensel Filmcilik şirketine açtığı davayı kazandı.